Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet egy új sulitáska megvételére?

Figyelt kérdés
2 éve kaptam egy zöld hátitáskát, de mostanság már elég égő (14 éves vok). Nem szeretném kidobni, vagy direkt tönkretenni, csak egy másik HÁTItáskát(gerinferdülés) szeretnék. Kellene egy-két szülőrábeszélési módszer, és divatos hátitáska tanács.
2011. okt. 16. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Mi a franc égő egy zöld hátizsákban? Mióta égő a zöld??
2011. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemtom, szerintem és a barátaim szerint se vmi "fényes", amúgy meg sok kicsi virágkörvönal van rajta kékkel. Én még elviselném, de beszólnak miatta
2011. okt. 16. 20:06
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó, ha mégsem kapnék újat, milyen sálat vegyek fel hozzá? (világosbarnásvajszínűsszerűséges csizma+ fekete kabát +framer)
2011. okt. 16. 20:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha beszólnak miatta, akkor értem, azt hittem, csak neked nem tetszik már. Ezt mondd el a szüleidnek, csak megértik ők is...
2011. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A szüleim azt mondták, hogy ne törődjek vele, de nem fogják fel, hogy "kitagadnak"(hülyék(mindenkinek oldaltáskája van)) a táska miatt.

OK, azt hiszem, új táskám nem lesz, sáltanácsok?

2011. okt. 16. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:

késsel. :DD

De neem, most komolyan. :) Légy "jókislány", kérd szépen, nada hiszti, vagyis semmi rinya. Vállalj több házimunkát, jó jegyek, és ha megint visszautasítanak, jöhet a jó érv, hogy hiszen annyi mindent megcsináltál, nem lehetne mégis, hogy...?

Vagy inkább üljetek le, beszéljétel meg, hogy neked számít mások véleménye, nagyon szeretnél egy új táskát és nem kell, hogy drága legyen.

2011. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De a kérdező srác, nem? xD
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igeen? :DD hoppá. akkor légy "jókisfiú"... XDXD
2011. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NEM! Lány vagyok, és ha belegondoltok, a fiúk nem törődnek olyan piti dolgokkal, mint a táska színe...., de térjünk vissza a kérdésre: Ötletek?
2011. okt. 16. 21:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Hú, bocs xD Azt hittem, azért zavarnak a virágok a táskán, meg amúgy is, olyan fiúsan írtál :D A kérdésre: zöld sál? :D
2011. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!