Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ruha fétisetek? Amibe...

Van ruha fétisetek? Amibe nagyon szerettek lenni, különös?

Figyelt kérdés
Bármi az, akár nem hétköznapi, extrém, másik nemé.

2015. máj. 8. 21:48
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Nem nevezném fétisnek,egyszerűen csak van egy olyan póló+ing kombóm,amiben jól érzem magam,megnő az önbizalmam.
2015. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem pl pár kedvenc bugyi,illetve itthoni top alváshoz és a mamuszom :D
2015. máj. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon szeretem a tipikus dögös ruhákat, fűzős felsők, harisnya, brutál magas csizma, stb. Meg szeretek kiöltözni totál elegánsan is. De ezek ilyen itthon bohóckodós dolgok. :D Alapvetően baromi slamposan megyek mindenhova, mert hiába néz ki jól valami, ha nem kényelmes, akkor nem viselem el magamon sokáig. :D

Meg van egy férfi zakóm, amit szeretek, meg alapvetően kedvelem az androgün stílust munkába. Valószínűleg azért lehet, mert nem vagyok kifejezetten csajos csaj, de bájos kislányos pofival vagyok megáldva és rögtön naivának hisznek, ami nem igazán előny a szakmámban.

2015. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magassarkúkat nagyon szeretem, de csak fontosabb alkalmakkor veszemfel őket

Nekem nagy kedvenceim a csipkés, push up-os, full extrás sexi melltartók


Nyáron pedig a flip-flop, farmer short, trikó kombó az, amiről nem tudok lemomdani

2015. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Blézerek nélkül nem tudnék élni :)
2015. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, szeretem, ha egy nő fehér nadrágban van mezítláb.
2017. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magasderekú gumibugyi vastagabb nadrágpelenkával. Most ebben a hidegben kűlönősen imádom mert kellemes melegben tartja az alsó felemet s nem fázom fel. Nyáron a finom gumi illata van a bugyimnak, nagyon jó érzés így becsomagolva lenni!
2017. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Latex leggings.
2017. jan. 19. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!