Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nudista strandra van valakinek...

Nudista strandra van valakinek valami tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
2015. máj. 11. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem jó. és nem szexuáliság miatt egyszerűen szabad természetes és könnyed. nekem pozitív volt. f25
2015. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát régebben jártam néha, de most érettebben nem vállalkoznék egymagam, ha lenne bnőm talán úgy. Furcsa érzés az biztos.
2015. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert csak azért is kérdezem mert a férjemmel ki szeretnénk próbálni
2015. máj. 12. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
olyan amit csak 1x kell "kipróbálni", a második alkalommal már fel se tűnik, hogy nincs rajtad semmi, és a fürdőruhás strand lesz a fura.így voltunk mi is, most meg már be nem tennénk a lábunkat ruhás helyre. és ezt több olyan ismerőssel is meg tudom erősíteni, akik hasonlóan ódzkodtak tőle, sőt kijelentették, hogy ők aztán biztos nem veszik le, na másnap már rájuk is úgy kellett szólni, hogy azért a kijáratnál már vegyenek magukra vmit. hidd el, csak az első nap érdekes, utána teljesen semleges érzés.
2015. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!