Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hajtja fel mindenki a...

Miért hajtja fel mindenki a farmernadrágja szárát?

Figyelt kérdés

Tömegesen látom az utcákon, hogy lányok és fiúk egyaránt a bokájuk fölé vagy még feljebb hajtják a farmerjukat.

Miért jó ez? Szerintük úgy jobban néz ki? Vagy ez az új divat? Esetleg van ennek valami praktikus oka is?



2015. máj. 11. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
max annyira praktikus, hogy nagyon melegben jó, hogy nem melegíti még tovább a bokát. amúgy csak divatozás, egy kitalálta, a többi meg csinálja. de főleg az alacsony, dagadt lányokon nagyon nevetségesen néz ki.
2015. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy tudtam ez már kiment a divatból :) Nem látok ilyeneket .
2015. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert hipszter
2015. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én pl akkor hajtom fel a szárát, ha azt akarom hogy a szandálom fölé érjen, különben nem néz ki jól. ha belebújós mászkálós cipőben vagyok, akkor nem hajtom fel.
2015. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én akkor hajtom fel a nadrágszárat ha túl hosszú.

Ha meleg van akkor egy régi farmert levágok és duplán felhajtom, hogy ne kelljen varrni. Olcsóbb üzletben 5000 ft körül láttam rövidnadrágot. Köszönöm, de inkább veszek márkásat vaterán jó állapotban ennél olcsóbban és levágom rövidebbre aztán meg felhajtom.

2015. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most elvileg ez a divat férfiaknál és nőknél is. (Én fiú vagyok). Szerintem van akinek jól áll ez alkat kérdése.
2015. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!