Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen paraméterekkel hordhatok...

Ilyen paraméterekkel hordhatok még fehér nadrágot?

Figyelt kérdés

szeretnék egy fehér farmert, de félek, hogy csak nagyon vékony lányokon áll jól. képet nem teszek, tudom, úgy lenne pedig a legkönnyebb, de leírom az adataimat:


178cm vagyok, 60 kg, nem vagyok kövér, a lábam szép hosszú, de a combom táján van némi felesleg. főleg a felső résznél és sajnos nem izom. vajon még oké lenne a fehér nadrág rajtam vagy felejtsem el?



2015. máj. 12. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oké lehet, de figyelj arra vásárlásnál, hogy ne vágjon be.
2015. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
178 cm és 60 kg? Szerintem kifejezetten vékony lehetsz.
2015. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 172 vagyok 64 kg-vel, és pont azt méregetem, hogy akkor rajtad hol lehet a fölösleg XD

Biztos tök jó alakod van, szerintem bátran!

Egy női comb meg inkább vastagabb legyen, mint vékonyabb ;)

2015. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hiszi manapság minden vékony lány hogy hájas a combja, mikor nem is az. 60 kilóval vékony vagy egész biztosan...
2015. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tudom, hogy számok alapján nem sok, de sajnos combra hízok és nem vagyok izmos se:/
2015. máj. 12. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Fazontól függ, ha nagyon kiadja a cellulitiszt vagy megereszkedett feneket akkor mindegy, hogy vékony vagy vagy sovány nem jó, mert nagyon látszik fehérben. Neked kell tudnod mennyire problémás a combod és milyen fazonú (mennyire stretch) a nadrág. Skinnyt ne vegyél, ha nem vagy biztos magadban.
2015. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!