Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek jól állna...

Lányok, szerintetek jól állna a slim fit ing?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonlóan nézek ki, mint a férfi táblázatban a 25%-os.Annyi a különbség, hogy nagyobb a karom, és szélesebb a vállam (63 cm), viszont van egy kis pocakom , illetve mellem is, na nem az a rakétacsöcs, hanem javarészt izom, de a vonala kicsit kidomborodna az ingből.Szóval a kérdés:Vegyek-e slim fit inget, amelyeket bulikba hordanék, vagy maradjak a regular fitnél, melyről viszont az a véleményem, hogy kövérnek nézek ki benne a széles vállam miatt.Köszönöm a segítséget :D



2015. máj. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 10-12 %-osba tartozom, bár ennyire szépen nem vagyok kidolgozva. Nekem slim fit ingem is van, és rajtam szerintem jól áll. Jól kiemeli a vállakat, ami szerintem nem jelenti, hogy kövér lenne az ember. A lógó mell már inkább visszataszító, a széles vállaknak semmi köze a "dagi" kinézethez. Szerintem a pocak látszata gáz tud lenni, ezért ha kidomborodik, akkor hanyagold. :D
2015. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A slim fit nem áll jól a pocakos embereken...
2015. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a slim fit szűk a hasnál, szóval már egy kisebb pocit is kiemel. szerintem próbáld fel, és akkor látod, hogy előnyösen áll vagy nem.
2015. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül most vettem meg, L helyett XL-eset, és így jól áll:D
2015. máj. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!