Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszavihetek egy cipőt...

Visszavihetek egy cipőt emiatt cserére?

Figyelt kérdés

Outletben vettem cipőt 50 helyett 20.000 Ft-ért. Kényelmi cipő, mert amúgy a sok állómunkától leszakad a lábam.

Sport(szerű)cipő. Használom mindenhova, de azért nem csapkodom a földhöz. 1 hónap után a kékre festett bőr olyan szinten kezd lekopni, hogy gyakran azt hiszik, annyira poros a cipőm..és emiatt dolgozni sem túl szerencsés így. Pedig megvetették a tisztítóját, és az ápolóját is, használtam is, mint a kisangyal, de valahogy még is ilyen hamar tönkrement.


A kérdésem, hogy ha Outlet-áron vettem meg (elvileg azért volt ilyen olcsó, mert az egyik cipő elején nagyobb a varrás), kicserélik kopás miatt?


2015. máj. 13. 20:40
 1/4 anonim válasza:

Hát ez elég necces :/

Mert ha "rendesen" vetted volna meg ,azt mondom, hogy vidd vissza mert visszaveszik.Hasonló volt velem is és kicserélték.

De eleve azt tudni kell , hogy az outlet termékek kifutó termékek ,ezért is vehetted ilyen olcsón szóval ha nagy nehezen vissza is vennék ,nem hiszem hogy tudnának adni egy ugyanilyet ,sőt mivel azt mondod eleve hibásan vetted meg van rá az esély hogy azért adták ezt oda ,mert ez volt az utolsó.

Árat biztosan nem kapod vissza.

Szerintem arra viszont van esély hogy azt fogják mondani , hogy a termék árát le tudod vásárolni ,de magát a pénzt már nem tudják vissza szolgáltatni.:/

2015. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez tuti nem kifutó termék, mivel a legújabb cipője az ecconak: [link]

Csak mondjuk ha tudom, hogy pl. azért van leárazva, mert elcseszték a színezését, akkor tuti, hogy nem veszem meg.. ennél még egy gagyi kínai cipő is tovább bírja :(

2015. máj. 14. 14:27
 3/4 anonim válasza:
Akkor nem tudom ,hogy vehetted outletből ha nem kifutó termék...
2015. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

de végülis vissza viheted ,próba szerencse:)

amúgy amilyen sokat vársz ,annál kevesebb az esély hogy vissza vegyék ,ilyen helyzetben "gyorsan kell cselekedni"

2015. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!