Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő vagyok, behívtak állásinter...

Nő vagyok, behívtak állásinterjúra (logisztikai ügyintéző, valószínűleg irodai munka, nagy felelősség), mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Kosztümöt vegyek fel, vagy egy egyszerű fekete szoknyát egy blúzzal?

22N


2015. máj. 14. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Kosztümöt.

De ne fekete szoknya, fehér blúz párosítás legyen, mert az nagyon pincérnős vagy ünneplős.

Ha van kosztümöd, az sokkal elegánsabb, csinosabb lesz, főleg egy komoly helyen.

2015. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Manapság már nem az a divat állásinterjúkon, hogy ünneplős öltözékben megyünk. Olyan ruhában menj, amiben a munkahelyeden is leszel az adott munkakörben.


Járj utána a cég weboldalán, hogy általában milyen ruhában mászkálnak ott az emberek.


Elég maradi felfogásaik vannak egyes állás segítő/tanácsadó embernek is, mert még mindig abban a hitben élnek, hogy "farmert SOHA". Pedig a legtöbb cég elvárja, hogy ne legyél túlöltözve, ha nem muszáj.

2015. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem 1 cég honlapján olvasható egy ilyen jellegű mondat: "az interjúkon elvárt ruházat kritériuma egyezik a munkavégzés során előírt öltözködési szabályokkal."
2015. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem szoknya, meg egy csinosabb póló/blúz bőven elég, manapság már a magassarkú sem elvárás, de ne sportcipőben menj azért :) egy blézert még feldobsz,ha fázol, és pont jó:D


Én nemrég voltam amúgy, fekete nadrágot, egy szolidabb virágos pólót, blézert, lapostalpút vettem fel, fel is vettek:)

2015. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

"az interjúkon elvárt ruházat kritériuma egyezik a munkavégzés során előírt öltözködési szabályokkal."


Azért remélem ezt mondjuk egy leendő ipari búvártól nem várják el, elég farsangi hangulat lenne interjún! :-D

2015. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!