Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nőként logisztikai ügyintéző...

Nőként logisztikai ügyintéző OKJ-vel milyen munkalehetőségeim vannak? Angolul felsőfokon, németül középszinten értek. Nem szeretnék egyetemre menni.

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. Pont annyi, mint férfiként. Amúgy rossz kategória.
2015. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Annyi pályakezdő diplomás van, aki ilyen logisztikai pozíciókra adja be az önéletrajzát, még akik gyengébb fősulin végeztek, azok is. És beadják arra is, ahova csak középszintet kérnek...

Mit gondolsz, kit fognak behívni?

2015. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is ezt végeztem, és elárulom neked, hogy beszoptad... Nem mész semmire, csak ha van protekciód valahova...
2015. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pedig sok helyen olvastam, hogy lég az OKJ is. Főleg a szakmai tapasztalat számít elvileg.
2015. máj. 12. 18:55
 5/16 A kérdező kommentje:
elég*
2015. máj. 12. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

#2: A legtöbb helyre kifejezetten középfokú vagy kifejezetten felsőfokú végzettségűeket keresnek. Ritkább esetben minimum középfokú végzettség a kritérium, ahol mindkét kategória játszik.


#kérdező: És honnan lesz szakmai tapasztalatod ha nem vesznek fel sehova? De egyébként ilyen nyelvtudás mellett, kb annyi esélyed van mint nekem a diplomámmal + egy középszinten beszélt nyelvvel.

2015. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Az esetek 90%-ában azért inkább úgy van, hogy minimum középfokú, nem kifejezetten középfokú végzettség a követelmény. Példa:

[link]

De a tapasztalatot sokkal többre értékelik, mint a papírokat sajnos, de nem feltétlenül kell a szakmádban elhelyezkedni, főleg 2 nyelvvizsgával.

2015. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
#7: Pedig van egy csomó olyan munka amit lényegében bárki el tud végezni és keveset is fizet. Oda nem fognak diplomást felvenni, annak tudatában hogy amint talál jobbat lelép.
2015. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván vannak ilyen munkák, de most nem ezekről volt szó, hanem a szakmájáról, gondolom....
2015. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen jó nyelvtudással nettó 150 alatt ne vállalj munkát csak ha nagyon nem találsz sokáig. Legalabbis Budapesten. Videken nem tudom.
2015. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!