Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Max-ot elegánsabb...

Nike Air Max-ot elegánsabb megjelenéshez?

Figyelt kérdés

Kezd elegem lenni a vékony talpú elegáns cipőkből. Hiába veszek bele zselés talpbetétet, 20 perc séta után szétszakad a talpam, annyira fáj.

Próbáltam múlt héten ezeket az Air Max cipőket. Na nem az össze-vissza hülye gyerek színűeket, hanem egy normális, szolíd fehér-fekete-szürke kombinációt. Egész kényelmes volt szó se róla. Viszont félek is tőle, mert én inkább a farmeros, fekete pólós, karamell bőrkabátos, néha elegánsabb kockás inges típus vagyok. Jó lenne pár képet látni mennyire néz ki hülyén egy ilyen cipő, ilyen öltözékkel. Sok kép nincs róla vagy csak én nem találtam. Próbáltam Bugatti meg Geox elegánsabb utcai cipőket is, de azok is csak ülve hordhatók kényelmesen. 30 vagyok, nem a majmolás a lényeg, hanem hogy legyen egy kényelmes cipőm, amit fel tudok venni mondjuk egy Farmer-zakó párosításhoz is.



2015. máj. 16. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Remélem jók ezek a képek. De szerintem, ha a kérdéses öltözetben mész a boltba, felpróbálod a cípőt, akkor látod, hogy rajtad hogy áll ilyen öltözékkel.

Egyébként mix n matchnek hívják az elegáns sportos stílussal való keverését, szerintem megfelelő körülmények között működik. :)

2015. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Asics/Reebok futócipőket. Ugyan az sőt jobb mint az air fos.
2015. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es: Köszönöm. Próbáltam az említett ruhadarabokkal, és tetszett is, de egyben furcsa is volt. Ezért szerettem volna látni, hogy másokon mit mutat, és mennyire szabad keverni az elegáns stílust a sportossal. Kicsit még szoknom kell, ezeket a keveredéseket, de alapjában véve teszik az újítás.


2-es: Futócipő nem igazán passzol egy kicsit elegánsabb viselethez, de még hétköznapihoz sem, viszont megnéztem az utcai cipőjüket az általad említett mátkáknak és van köztük olyan, ami megér egy próbát.

2015. máj. 16. 10:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Air force futócipő, nem utcai:)
2015. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél Decathlonban egy gyalogló cipőt. Van köztük olyan is ami jól néz ki akár öltönnyel is és kényelmesek. Webshopban nézd meg, pl a fekete Flow Classic elég jó szerintem. És sokkal tartósabb a Nike cipőknél.
2015. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem amiket az első linkelt, nagyon-nagyon jól néznek ki.

de más nike, adidas, new balance cipővel is jól néz ki, és szerintem azok is kényelmesek.

2015. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nah, közben egy Skechers-nél kötöttem ki.

Nem is tudtam, hogy ezekben ilyen frankó memória hab betét van. Nagyon kényelmes. Ha ezt hamarabb tudom, akkor eszembe sem jut a Nike. Az is jó volt, de fele ennyire nem éreztem jól magam benne, és a 40ezer szerintem nagyon sok egy cipőért. Igaz ez sem kimondottan utcai sipő, de bőven hordható.


[link]

2015. máj. 16. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy utcai cipő legyen, a szükség törvényt bont. Ha fáj a lábad rendes utcai cipőkben, akkor simán vegyél egy ilyet és ne foglalkozz más véleményével. :) Egyébként szerintem az a cipő is jól néz ki, amit linkeltél
2015. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenképpen megnézem a Decathlon-os gyaloglócipőket is. Nem is értem, eddig hogy nem fedeztem fel ezeket. Ha ezeket előbb tudom....
2015. máj. 17. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Én felveszem a farmerhoz, zakóhoz a Nike Air Max cipőm, mert ezerszer kényelmesebb és jobban is néz ki mint a lakkos fekete cipő....:D


Az enyém nem tarkabarka, hanem így néz ki:

[link]


Én a Playersroomban vettem...:)


22F

2015. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!