Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha illene...

Milyen fürdőruha illene hozzám? 16/l

Figyelt kérdés

Normális alkatú vagyok legalábbis szerintem:

csípő: 87

derék: 68

mellbőség: 88

combom a legszélesebb részén: 60

173 cm és 60 kg

Az a bajom, hogy elég szégyenlős vagyok, a körülöttem lévő, velem egykorú lányoknak kisebb melle van, és folyton feszélyezve érzem magam ha strandon vagyok, úgy látom, előnytelenül áll fölül a fürdőruha.

A fürdőruhabugyit nem szeretem, jó pár éve fürdősortot is hordok, egyrészt mert meztelennek érzem magam nélküle, a fürdőbugyi olyan keveset takar, és nagyon zavar, mert senkin sem látok sortot, és a sima fürdőbugyik sokkal szebbek, de nem tudom hozzászoktatni magam.

Emellett derekam túl vékonynak látom a csípőmhöz képest, de ezen nem tudok változtatni, ilyen a csontozatom.

Valakinek valami tippje van, hogy milyen fürdőruha lenne jó, esetleg hogy ne legyek ennyire szégyenlős? Nagyon zavar már :(



2015. máj. 16. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

A 68-as derék pont, hogy nem vékony a 87-es csípőhöz képest... De még a melledhez képest sem vékony.


A shortot felejtsd el, nagyon keveseknek áll jól. A 173 cm-eddel nem vagy hozzá elég magas, hogy ne nyomjon össze optikailag. Vegyél normális bugyit és strandszoknyát, amit csak akkor kell levenned, ha vízbe mész.

2015. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Vannak francia bugyis bikinik is.Kinaiban lehet kapni.En is azt hordok mert nem szeretem a sima bikini alsót mivel kicsit narancsbőros a fenekem és így kevésbé látszik meg vastag a combom is.A felso része a bikiniknek rajtam is elállnak. Most en is eppen készülök venni új bikinit és szerintem fodrosat fogok venni vagy olyat ami egy kicsit optikailag nagyitja a mellem mivel sajnos kicsi.(75/B)

17/L

2015. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyok a melleid és az szerinted előnytelen? Hol élsz mégis?:) Az pont hogy előnyös! Nem is kicsit!

25F

2015. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Simán tangás fürdőrucit vállalnék be, mert az a legvagányabb, minden férfi imádja :)
2015. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!