Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire valószínű, hogy 17...

Mennyire valószínű, hogy 17 évesen megtaláltam a stílusomat?

Figyelt kérdés

A szürke egértől kezdve kissé extrémekig eddig majdnem mindent kipróbáltam, volt ami kevesebb, volt, ami több ideig tetszett. Szerintem már nem is maradtak számomra ismeretlen stílusok, csak az olyanok, amik abszolút nem tetszenek, és sosem tetszettek.

Ha minden igaz, nemsokára lesz diákmunkám, úgyhogy majd be szeretnék vásárolni ruhákból, csak nem tudom, hogy mennire éri meg. Kb 1 éve öltözködöm így, ahogy most, és bár úgy érzem, hogy megtaláltam a stílusomat, nem vagyok benne biztos, hogy ez nem fog változni. Mennyire reális, hogy valki 17 évesen (igazából 1,5 hónap múlva leszek 17) megtalálja a végső stílusát, ízlését?



2015. máj. 16. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hogy neked mi tetszik:D

Én nekem nincs ,,stílusom'' hanem azt veszem fel ami tetszik. Lehet ez bármi:)

2015. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én már máshogy öltözködöm, mint 17 évesen, pedig akkor úgy gondoltam, nem fogok már változni. viszont évekig hordtam azokat a cuccokat, szóval megérte megvenni azokat a ruhákat.

25L

2015. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ember mindig változik, de nyilván most olyasmit vegyél ami most tetszik... nem kell előre gondolkodni. Pénzed lesz később is ruhákra.
2015. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy valaki felnőttként ugyanúgy öltözködjön mint 17 évesen. De a ruháknak is véges az élettartamuk, tehát 3-4 évnél tovább úgyse kell tervezned :).
2015. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. máj. 17. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem reális, valamennyit biztos fog változni ahogy idősebb leszel, aztán ahogy munkát találsz, végül pedig megöregszel, de az alapokat szerintem simán megtalálhatod 17 évesen is.
2015. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!