Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék nőiesebb úgy,...

Hogyan lehetnék nőiesebb úgy, hogy mégis megtartsam a stílusomat?

Figyelt kérdés
A ruhatáram legtöbb darabja [link] ilyesmi darabokból áll, bő pólók, csőnadrágok, bakancsok, ingek és abszolút nulla nőiesség. Kemény, fiús stílusom van, viszont úgy érzem ideje nőiesebbnek lennem. Hogyan tehetném ezt úgy, hogy ne legyek kirívó? Szeretnék csinosabb lenni de mégis megtartani önmagamat. 16/L
2014. aug. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdhetnéd azzal, hogy nem bő pólókat hordasz, hanem passzosabbakat, ez már nőiesebbé teszi a megjelenésed. A minta maradhat ugyanaz. A csőnadrág nem gond, de bakancs helyett hordhatnál olyan magassarkú cipőket, amiknek vastagabb sarka van, pl. mint ennek: [link]

Ez kicsit rockos is, mégis nőiesebb, mint egy bakancs. Felvehetnél néha ilyesmi szoknyákat is: [link]

Ezt kombinálhatod valamilyen színes harisnyával, pl. bordóval, sötétzölddel, sötétkékkel. Ennyi jutott most az eszembe.

2014. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ékszerekkel hogy állsz? Hordj ezüstöt,abból szinte az összes nőiesebb.Blézer,egy testre simuló pólóval,csőfarmerrel.Illetve vehetnél őszre egy telitalpú bokacsizmát.Vagy ne bőrdzsekit hordj,hanem ballonkabátot.A hajadat engedd ki,legyen fülbevalód is,de ne a plázás stílus,azok mostanság nem túl nagy nőiességről árulkodnak.
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ezzel az a problémám, hogy elveszíteném a saját stílusvonalamat, ugyanis én egy rocker-alternatív kissé goth beütésű lány vagyok, amit pedig javasolsz számomra teljesen eltér a személyiségemtől. Csodás ötlet, csak sajnos magamhoz nem igen tudnám elképzelni.
2014. aug. 9. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Blézer sem fér bele? :) Akkor maradj az ékszereknél,de a te stílusodban.:)
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy szép fűző?

Valóban, kezdhetnéd a passzentosabb pólókkal. A bakancs szerintem simán belefér, persze ha maximum 10-15 soros.

Nem jut eszembe több, de amúgy szerintem semmi gond a stílusoddal, én is hasonló vagyok. :'3

15/L

2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]



Amúgy lookbookon rengeteg stílust találhatsz, válogathatsz kedvedre mi tetszik. :)

2014. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat elostor is felejcsed el ezt a meleg oltozkodest es probalj meg noiesebben oltozkodni.
2014. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vegyél néhány színes (pl. bordó,barna,fekete,szürke,csipkés) skater skirt-öt és ezekbe tűrd bele a bő pólókat :) bakancs helyett vegyél kezdésnek 1 barna vagy fekete bokacsizmát,ilyet találsz ha pl. bemész most a CCC cipőboltba,és ott az eladók segítenek is :)

az ingeket pedig a csőfarmerekkel hord betűrve,utána pedig egy vékony övvel csinosítsd.

akkor beszerezhetnél néhány sálat amik illenek a ruháidhoz és azokkal kicsit nőiesíthetsz az egészen:)

vagy néhány statement nyakláncot,azok mostanában divatosak és gyönyörűek is.

remélem tudtam valamennyit segíteni:)

2014. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!