Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen alakkal még...

Szerintetek ilyen alakkal még vállalható a bikini, vagy inkább ne menjek strandra?

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok,csak találtam,de kb. tökéletes képet ad rólam.


[link]


A mellem nagyobb,és egy nagyon minimálisan jobb az összhatás,de kb. tökre ugyan ez.


Szerintetek??

Kort én nemet is írnátok?! Köszi. :)


2015. máj. 17. 08:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8-assal értek egyet,nekem se jön be ez az alak,de szerintem is nyugodtan lehet bikiniben "pózolni" strandon.

Viszont sportolni el kellene kezdened.


Utolsó!


Nagyon trééé már ez a duma,hogy vékony nőkön nincs mit fogni.

Ugyan már!!! Ne viccelj


32/F

2015. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képet még 1x...besz_rás az az X láb :DDDD
2015. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség,vékonyan is ugyanilyen X lába lenne a képen látható csajnak,és most nem az volt a lényeg. De azért köszi. :)
2015. jún. 7. 10:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss kérdező,de ha vékonyan is ilyen X lába lenne,akkor miért nem látok soha vékony nőt X lábakkal? :D


Az a helyzet,mivel vaskosak a combok és összeérnek,azok teszik ilyenné,hogy X forma rajzolódik ki.

Nem bántásból írtam,de ezen ne is vitatkozzunk,mert nincs igazad.


De tudod mit? Linkelj már be vékony testalkatú nőt X lábakkal.

2015. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én már láttam. :D A vékonyaknál meg O lábat lehet látni folyton.De most nem az X lábon volt a lényeg,hál' istennek engem nem bűntet az ég a testi adottságaim mellett semmiféle eldeformálódott lábbal :)
2015. jún. 7. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!