Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen alakkal még...

Szerintetek ilyen alakkal még vállalható a bikini, vagy inkább ne menjek strandra?

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok,csak találtam,de kb. tökéletes képet ad rólam.


[link]


A mellem nagyobb,és egy nagyon minimálisan jobb az összhatás,de kb. tökre ugyan ez.


Szerintetek??

Kort én nemet is írnátok?! Köszi. :)


2015. máj. 17. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez teljesen jó, nőies alak, simán felvehetsz bikinit.
2015. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodtan felvehetsz bikinit. :)
2015. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan vegyél fel bikinit. Mások bármit megadnának, ha ilyen alakjuk lenne :)
2015. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Hogy merül ez fel egyáltalán? Soha nem jártál még strandon? Csak azon nincs bikini aki 120 kilós vagy 80 éves. Ez az alak meg teljesen jó.
2015. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Simán!:) Nincs mitől tartanod.
2015. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket,egy kicsit megnyugodtam :)
2015. máj. 17. 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen alakom van, ugyanígy nincs mellem sem... mégis állandóan strandra járok, bikiniben. És a pasik állandóan megkörnyékeznek, szóval kétlem hogy gáz lenne ez a test... mondjuk én már elkezdtem sportolni, edzeni, hogy azért magamnak is tetsszek, ne csak másoknak. :)

Ja és ha strandon leszel látni fogod hogy a nők nagy része sokkal gázabbul néz ki... én mindig mindenhol elhízott nőket látok, akik kb dupla ekkorák.

2015. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom: nekem nem tetszik ez az alak, túl vastag

De ugyan úgy felvehetsz bikinit és ugyan úgy mehetsz strandra mint bárki más. Nem vészes az alakod. Akinek meg nem tetszik, nem néz meg. Nagy dolog..

Nem páváskodni megyünk a strandra, hanem jól érezni magunkat! Ennek a kérdésnek fel sem kellett volna merülni benned

(egyébként nagyon sok mindenkinek tetszik ez az alak, mellesleg)

20f

2015. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ha nagyobb a melled akkor inkább monokinizz.

25/f

2015. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem pont ez a testalkat jön be ;) A vékonyabbon már nincs mit fogni, csak csont :) Bár ilyenekkel lenne tele a strand, nyugodtan bikinizz :)
2015. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!