Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Triangl bikinikről?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egyet de a tényleges árát sokallom érte. Vaterán néztem ott lényegesen olcsóbb de külföldről érkezik. Rendelt már valaki onnan hasonló bikinit? Mi a véleményetek az eredeti márkáról? A hamisítvány mennyivel másabb? Converse cipőt is olcsóbbért szoktam rendelni nyilván az is hamisítvány de jó minőségű szokott lenni. Ebből indulok ki hogy a bikini sem lehet annyival rosszabb az eredetinél.


Méretekkel hogy álltok? Nekem XS-S a méretem. Mennyire szivacsos a bikini felső része? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. máj. 17. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kínai triangl? Az nem lesz egy tartós dolog, mert vékony az anyaga... az eredeti legalább jó minőség, nekem tavaly volt, idén már nem venném fel mert ahogy látom mindenki ilyet vesz már, szóval ciki lenne.
2015. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, tömegcucc lesz, de valami kegyetlen módon idén a strandokon.

Nekem is volt tavaly, rendeltem, a minősége nagyon gáz volt. Nem sok szivacs volt benne. Én is XS-s vagyok, a bikini kb. M-esnek felelt meg a bugyi....melltartó meg ilyen 70A-nak. -.-"

Szerintem ebben az esetben az eredeti és a hamisítvány között baromi nagy a különbség, legalábbis amit én rendeltem, az nagyon silány volt. Méreteltérésre is meg az anyaga szempontjából is.

2015. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekem eredeti van, kettő, de idén már biztos nem veszem fel, mert mindenki triangl hamisítványban fog pralalázni a parton...

A hamisítvány pedig mindenből szánalmas!

2015. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
71%
utolsó! akkor örülj, hogy te megteheted, hogy 2db bikinid is van, aminek darabja 24ezer. sajnos van még a Földön aki ezt nem teheti meg, nem hogy 2dbot, még egyet sem engedhet meg magának ilyen árral. szomorú de ez van. nekem is nagyon tetszik és én is szerettem volna, csak a szüleim pénzéből nem engedhetem meg magamnak, saját jövedelmem meg nincsen, h tudjak ilyenre költeni. szóval egy "szánalmas hamisítvány" van a tulajdonomban, ami egyébként annyira nem is rossz minőségű. én kérek elnézést, meg azok is akik velem együtt nem élhetnek ilyen színvonalon, h 24ezret költsenek egy bikinire....2szer! :)
2015. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozni kell kislány, ilyen az élet! :) Ne is a szüleid pénzét akard költeni!

Akkor is szánalmas a hamisítvány, ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. Ha nincs 24 ezred egy bikinire, akkor vegyél olyat, amire van. Eredetit. Vagy menj turkálóba vagy kínaiba.

Idén már azt hiszem nem fogom felvenni egyik Triangl bikinimet sem, mert minden hozzád hasonló "igényes" lányka hamisítványban fog menőzni a parton! Vettem egy Wang fürdőrucit, szerencsére azt még nem koppintják. Szerintem a hozzád hasonlók nem is ismerik. Szerencsére. Ja, és képzeld, 110ezer volt! :D

2015. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Király! Akkor örülj és legyél büszke magadra meg arra h ezt megteheted. Ha lenne hely ahová elmehetnenek a diákok pl dolgozni hát képzeld mennenek. De mivel a 18alattiaknak nem sok melot adnak.. Azt a kevés munkát meg az kapja aki hatszeles. Amúgy a hozzaallasod és a megnyilvanulasod inkább a szánalmas de mindegy. Látszik h fogalmad sincs arról milyen a nélkülözés. A franc akar menozn
2015. jún. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
*menozni vele. Az a lényeg h tetszik és kész. Vannak emberek akik tisztességesen dolgoznak, és iskolazottak mégis alig keresnek többet 110ezernel. (2diplomaval). De nembaj, neked bejött az élet, elvezd amíg lehet! De remélem egyszer a hozzád hasonló arcoskodo embereknek is csak szánalmas hamisitvanyra futja majd... Vagy választani kell az eves és a szánalmas hamisítvány között!
2015. jún. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Amikor nem dolgoztam, hanem iskolába jártam, akkor de vettem (anyukám pénzén) hamisítványt. Sosem kellett. Akkor is gáznak tartottam! Inkább olcsóbb ruhát vettem kis butikból, volt, hogy semmi márka nem volt beleírva. Sőt, varrattam is varrónővel. Képzeld, én sem úgy születtem, hogy saját keresetem volt! Most pedig megdolgozom az utolsó fillérért is!

Ja, és ne kívánj senkinek rosszat, mert az ilyen kívánságok visszaszállnak! :) Na mindegy, 15-16 évesen mindenki azt hiszi, hogy övé a világ! Majd kinövöd!

2015. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én most készülök megrendelni az eredetit, remélem olyan, mint a képeken. Már tavaly, sőt tavalyelőtt is szerettem volna egyet, de anyukám (és én is) túl drágának tartotta, hogy csak úgy megrendeljük. Szóval most, hogy már dolgozhatok, és meg tudom venni (remélhetőleg) meg is fogom, bár még gondolkozom, hogy a fürdőrucit vagy cipőt. Szóval tényleg örülj, hogy a szüleid tudnak neked venni 24ezerért 2db fürdőruhát is, amit alig hordhattál, és már a süllyesztőbe is vetetted, most meg van egy 110ezres wang rucid. Én nem menőznék, hanem hálát adnék mindenkinek, amiért megteheti a családod.
2015. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Drága előző! Felnőtt, dolgozó nő vagyok! Magamnak keresem a pénzemet, arra költöm, amire akarom, hálás vagyok anyukámnak, amiért példát mutatott nekem, azért, hogy tanulhattam, és hálás vagyok saját magamnak, amiért olyan talpraesett vagyok, hogy megtaláltam a hobbimat és a számításaimat a munkámban! ;)
2015. jún. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!