Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőknek bejön, ha a férfiak...

A nőknek bejön, ha a férfiak felhajtják az ingujjukat és kilátszik az alkarjuk. Van ilyen fordítva is, milyen női öltözködési "trükk", "mód" jön be a pasiknak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg bejön, bár ettől még nem fogok ráindulni egy pasira se.

Szerintem a pasiknak változó hogy mi jön be, van aki imádja a szoknyákat, a férjem inkább dekoltázs-párti. Van akinek a leengedett haj tetszik, másnak pont a feltűzött. Van aki odavan a magassarkúért, meg egyéb nőies dolgokért (ékszer, smink, mozgás). Van akit semmivel nem lehet megtéveszteni és csak a tökéletes alakú lányok érdeklik :).

2015. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy egy tanulmány szerint a hosszú karú nők jobban bejönnek a pasiknak mint a rövid karúak. Lehet, van még néhány ilyen, talán ősi és általános dolog, de gondolom nem sok és lehet, nem is annyira általános. Az annyit emlegetett derék-csípő arány az én páromnak semmit nem számít, mivel ő dekoltázs (nem mell hanem váll és nyak) mániás.


Ahogy az 1. is írta ízlések és pofonok.. Szerintem a legjobb "trükkök" az ápoltság, a szép mozdulatok, a harmónia, a magabiztosság.

2015. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Marhára nem figyelek ilyeneket.
2015. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, nekem nagyon tetszik a felhajtott ingujj melegebb időben, sokkal stílusosabb, mint egy rövid ujjú ing vagy egy póló. Nem feltétlenül amiatt, hogy látszik az alkar, inkább az ing kinézete miatt :D.
2015. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!