Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan éri meg jobban a ruha...

Honnan éri meg jobban a ruha vásárlán interneten vagy a boltban hol olcsóbb és azért nem olyan gagyi a ruha? Esetleg linkelnétek valami oldalt ga tudtok ilyent?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Boltban jobban megéri és biztonságos is.
2015. máj. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bolt!

Neten lehet hogy olcsóbb, de közel sem biztos hogy azt kapod amit rendelsz és előfordulhat hogy nem megfelelő a méret és nincs cserére lehetőség. Bár ez oldal függő. Én is szoktam pólókat, felsőket és egyéb ilyen dolgokat rendelni netről, de nadrágot és cipőt csakis boltban vásárolok.

2015. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a bolt biztosabb, viszont sokszor 8-szor annyia kerül. Fölsőket, szoknyákat, egyberuhákat, és kiegészítőket én mindig Ebay-ről vagy Dresslink.com-ról rendelek. Múltkor láttam a H&M-ben egy táskát 11.000-ért. Pár napja rendeltem egy hasonlót 1700-ért... Viszont ha nem vagy alacsony és vékon (japán méret), akkor gatyát szerintem ne rendelj ilyesmi oldalakról, ahogyan a cipő se feltétlenül éri meg.
2015. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!