Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy farmer esetében rövid...

Ha egy farmer esetében rövid a slicc, az mindenképpen női nadrágot takar?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az azt jelenti hogy csípő fazonú. De lehet férfi gatya is.
2015. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Nem. De asszem a nőin fordítva van a gomb.
2015. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem, az csak azt jelenti, hogy csípőgatyáról van szó. Nagy divat mostanában, fiúknak, lányoknak egyaránt. Jellemzően a vagányabb, feszülősebb fazonú csőgatyák ilyenek, és nagyon jól mutat egy ilyen gatya. :)


Amúgy magas derekúak is vannak fiúknak is, lányoknak is. :)

2015. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül, de biztosan csípőnadrág ami szerintem kissé nőies. Nem tudom ki, hogy van vele, de én azért utálom a csípőnadrágokat, mert ha letolom és lazán hordom akkor ki van a seggem, főleg ha le kell hajolni valamiért. Sok férfi hord ilyet és szerintem elég nevetséges amikor valaki lehajol valamiért és premier plan-ban látod a seggét. Ha viszont nem lazán hordom, hanem felhúzom rendesen a csípőnadrágot akkor nyomja a golyóimat. Hát röviden ezek miatt nem favorizálom az ilyen nadrágot.
2015. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Utolsónak: hasonlóképpen vélekedek, s tapasztaltam is már...:) Amúgy kiderült, hogy sikerült női farmert vennem a turiban, a gombon felfedeztem a women feliratot...:D
2015. máj. 21. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát de ha tetszik, meg amúgy jól áll és passzol, kényelmes, akkor kit érdekel, hogy női? :) A gombon senki nem fogja a feliratot bogarászni.
2017. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól még hogy női, nyugodtan hordhatod ha jól áll. :-) Nekem is vannak feszülős női skinny farmereim és sokkal kényelmesebbek mint a feszülős férfi farmerek. Sokkal jobban is állnak, én szeretem hordani. :-)


Amúgy férfiban is van aminek rövid a cipzárja, a csípőfazonúak ilyenek. Ezek jobban kiemelik a feneket, és divatosak is. :-)

2017. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!