Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan győzzem meg anyámat...

Hogyan győzzem meg anyámat hogy öltözködjön sokkal csinosabban?

Figyelt kérdés
például bőrdzseki, magassarkú csizma, harisnya
2015. máj. 21. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, mindenki maga dönti el hogy jó neki, miért szólnál bele?
2015. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted, ha beleszólnak az öltözködésedbe? Ugye, hogy nem. Akkor most gondolj bele, hogy mások is ugyanígy vannak ezzel.

Meg ő már valószínűleg tudja, hogy ami egy fiatal lányon csinos meg szexi, az egy 40+ nőnek már nem való esetleg.

A maximum amit tehetsz, hogy amikor vásároltok, elmondod a véleményed, esetleg felpróbáltatsz vele néhány másféle ruhát is, hátha megtetszik neki. De ne erőltesd.

2015. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy mennyi idős anyukád. Vannak olyan ruhadarabok, amiket bizonyos kor után nem nagyon illik viselni vagy hülyén hatnak, ha nem olyan 40+-os nő hordja, aki 28-nak néz ki. A bőrdzsekit nagyon kevés általam ismert 40+-os nőn tudom úgy elképzelni, hogy ne olyan érzetem legyen tőle, hogy jé, ez a nő erőltetetten próbál tininek tűnni, de gáz.


Meg hát bizonys kor után azért az ember szervezete is változik, gyakoribb a lábfájás. Én speciel most, 26 évesen, de korábban sem tudtam egész napra magassarkút venni, mert egyszerűen fájt benne a lábam. Jó, mondjuk nekem nincs kocsim, és gyalog járok mindenhova, szóval ez beleszámít, de akkor is...


Egyébként nem ezektől a trendi cuccoktól lesz vki csinos. Persze ez nem azt jelenti, hogy a korához képest nem lehet vki csinos. Ha anyukád melegítőnadrágban, 2 számmal nagyobb pólóban, '70/'80-as évekbeli nagyikosztümben járkál, akkor lehet, érdemes segíteni neki divatügyben, de akkor ne a bőrdzsekivel meg a magassarkúval kezdd, hanem egy modernebb szabású inggel/blúzzal, pici sarkú cipővel, modernebb szabású blézerrel...

2015. máj. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, egyébként anyukám 44 lesz jövőhéten.
2015. máj. 22. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!