Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eskuvore jo ez a ruha? Milyen...

Eskuvore jo ez a ruha? Milyen kiegeszitokkel? Fekete cipo es taska vagy inkabb mas (krem szinu)? KEp lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. máj. 24. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

nekem tetszik :)

én fekete párti vagyok, szóval csak fekete legyen, de simán el tudom képzelni más színnel is, pl ahogy mondtad, krém :) szóval inkább arra szavazok :)

2015. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2015. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem jó!Esküvői etikettről biztos nem hallottál még!

Feketét,fehéret és pirosat TILOS felvenni!

Fekete a gyász szine,a fehér a menyasszonyé,a piros pedig az új asszony jelképe.

Esküvöre ezeket a szineket nem vesszük fel.

Vegyél inkább szineset!Rózsaszín,sárga,zöld,kék,lila stb...

2015. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Elso vagyok

Szerintem mar nem annyira ervenyesek ezek a szabalyok es csak 1-2 menyasszony allergias manapsag az ilyenekre :)

2015. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
De, eléggé érvényesek ezek a szabályok. Ennek a ruhának sem a színe,sem a fazonja nem való esküvőre.
2015. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Rengeteg lagzin voltam mar, altalaban feketeben megyek, es meg egyszer sem szoltak meg miatta :) akkor lehet en voltam "elnezo" menyasszonyok eskuvojen, mindegy, ebbol nem nyitok vitat :)
2015. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jó lenne. Gyönyörű. Már csomó esküvőn voltam, a legtöbben mind feketében voltak...
2015. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Esküvőre valóban nem illik feketét felvenni, ezért ha ezt a ruhát választod, mindenképp párosíts hozzá valami más színt! Illetve arra figyelj, hogy ha a templomi esküvőre is hivatalos vagy,akkor legyen valami kendőd, vagy boleród,ami takarja a vállad, templomba fedetlen vállakkal nem illik bemenni.
2015. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak hogy mindenki tudja!!! Ahol én lakok nem számít hogy fekete a ruha!


A színét elnezve jó?

2015. máj. 25. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyönyörű, mint már írtam. :)
2015. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!