Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez mennyire biztonságos?

Ez mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Van egy dressgal nevű oldal, ahol elvileg ha regisztrálunk kapunk egy 200$-os kupont. Na ennek ki ne tudna ellenállni, regisztráltam teleraktam a kosaram és ügyeltem hogy a végösszeg szállítási költséggel együtt is 200$ alatt legyen, de a végén mintha csak 20$ venne le az összértékből! Van itt olyan aki rendelt onnét? Biztos nem kell így fizetnem utánvétellel sem?

2015. máj. 25. 10:42
 1/3 anonim válasza:
én szerintem ez átverés.
2015. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Apróbetűs résznél biztos van írva valami...

Ingyen semmit sem adnak. Sehol.

Olvasd el tüzetesen mit írnak, innen ránézve azt gondolom, hogy egyszerre max. a vásárlásod 10%-át fizetheted a kuponnal.

2015. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utánvéttel ugyan nem kell fizetned semmit, mert NEM is tudsz rendelni utánvéttel. :D


Mi lenne, ha csak akkor próbálkoznál külföldi rendeléssel, ha érted is az adott oldal nyelvét?

Sok szenvedéstől megkímélnéd magad!


"Please accept this $200.00 cash coupon (Get it now) as a welcome gift.


The cash coupon can be used to offset 15% of the product fee (except special offers and dropships) until it run out."

2015. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!