Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy polot keresek már nagyon...

Zsoca04 kérdése:

Egy polot keresek már nagyon rég óta. Amit sehol nem találok. Valami hasonlót keresek. Melyik oldalon lehet hasonlót vásárolni?

Figyelt kérdés

itt a kép:

[link]



2015. máj. 27. 00:40
 1/6 anonim válasza:
zara. nem? de amúgy elég hülyén néz ki
2015. máj. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Sajnos le kell hogy mondj a pólóról, ilyen pólója csak chris brown-nak van, ha nem hiszed el, lesd meg te is googlen.

[link]

2015. máj. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy rákerestél google-ben a chris brown-os képre még nem jelenti azt, hogy csak neki van ilyen :DDD
2015. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találod, akkor megvarratod magadnak. Nem nagy kunszt, veszel egy fehér felsôt, hozzá a fekete fényes anyagot (gondolom vékony mûbôr) és megvarratod. Én tervezônek tanulok, hidd el nem nagy tudomány egy ilyen pólót megcsinálni :)
2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó ezt most komolyan gondolta? :D
2015. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne gondoltam volna komolyan? Szerinted annak a swag gyereknek megtermett az a felsô?

Vagy ma már ciki valamit magunknak, sajátkezûleg(!) csinálni?

Nem azt mondtam, hogy ô varrja meg magának, hanem, hogy varrassa meg.

De felôlem kiadhat érte akár 10.000 Ft-ot is, nem az én tárcám bánja.

2015. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!