Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy válasszam ki a megfelelő...

Hogy válasszam ki a megfelelő melltartót?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és 90B-s melltartót hordok, de rájöttem, hogy lehet, hogy ez túl nagy. A melltartó pántja egy kicsit felcsúszik a hátamon, és elég szorosra kell állítanom a pántot ahhoz, hogy rendesen illeszkedjen a mellemre, de ha nagyon szorosra húzom, akkor meg feltolja a melleimet. Meg valahogy sokkal nagyobbnak tűnik benne a mellem, mint amekkora igazából, pedig nem push-up melltartót használok. És emiatt nem merek szűkebb felsőket felvenni, mert melltartóban valahogy olyan nagynak néz ki a mellem, pedig anélkül sokkal kisebb. Ez normális? Szerintetek hogy válasszak megfelelő méretet és fajtát? Ti honnan tudjátok, hogy melyik a tökéletes?

2015. máj. 27. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is megméred magad normálisan, mell alatt és mellen át. Ebből kijön hogy elvileg milyen kell. Aztán olyanokat próbálsz boltban, ha nagy a kosár akkor kisebbet is felpróbálsz, és lehet az jobb lesz. Méreteid?
2015. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy Triumph boltokban szokott lenni szaktanácsadás... mármint én ilyen akcióra mentem oda, de biztos anélkül is segítenek, ha besétálsz, hogy bocsi, segítenétek-e...
2015. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdd a méréssel, írd meg mire jutottál. Mell alatt szűken, a legszélesebb ponton lazán.
2015. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!