Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baja a nőknek a rövid...

Tilla84 kérdése:

Mi a baja a nőknek a rövid ujjú ingekkel?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy a nők nem szeretik, ha a férfiak rövid ujjú ingeket hordanak. Mi ezzel a baj? Legyen az rövid ujjú farmer (denim) ing vagy pedig pamut fekete ing. Mi ezekkel a helyzet?

2015. máj. 30. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én srác vagyok, de én sem szeretem őket. :D Általános alsót juttatja eszembe, a hófehér ünneplős inget, special summer. :D
2015. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fazon kérdése


van ami jól néz ki

[link]


[link]


[link]


és van ami nem:

[link]


[link]



és nyilván attól is függ ki hordja, és mivel.


De valóban nagyobb kockázatot vállalsz ezzel , mint a hosszú ujjú változattal.

2015. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy miért, de nekem se tetszik. Nem láttam még szexi rövidujjú inget, amire azt mondtam volna, hogy "Na, ez igen." :D

Viszont ha a hosszú ujjú ing van feltűrve, és a pasi is olyan, akkor ihajjcsuhajj végem van. :DD


21/L

2015. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
AMiket a 2-es linkelt, azokkal egyetértek jól néz ki és nem néz ki jól kategóriában is :D a feltűrt változat mondjuk nekem is jobban tetszik, de rövidből is van, ami jó.
2015. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igenytelennek es oregesnek hat. Ahogy az egyik valaszolo is irta, fazon kerdese, van ami nagyon jo, de sok rovidujju ing a 60-as nagypapak viseletere emlekeztet, az idosebbek szoktak ilyeneket viselni.


En ugy gondolom, hogy elsosorban sportos, izmos alkatokon allnak jol, amikor az ujj nem "lotyog", hanem a viselo karja szepen kitolti, mint pl ezen a kepen: [link]


Vekony sracok inkabb hosszu ujjut hordjanak es turjek fel, ugyanis optikailag izmosabbnak tunik tole az alkar, es valamiert a nok is imadjak.

2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Fogalmam sincs honnan ertesulhettel te errol, de ez baromsag. Sehol nem lattam meg ezt, hogy a nok nem szeretik a rovid ujju ingeket...
2015. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jocc27 válasza:
29%

Egyszerű divatbaki, általános iskolai ballagásos feelinget kelt. Nagy melegben sokkal célszerűbb a hosszú ujjú inget feltűrni, ehhez itt egy leírás:

[link]

2015. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!