Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok 99%-énak a rövid haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 99%-énak a rövid haj tetszik a fiún? Az kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Az ilyen páwa gyerekeknek mind rövid haja van vagy rövid és felnyalt, vagy kopasz. És mindig az ilyenekkel mászkál a sok csaj.

Na most nem azt mondom, hogy amelyik srácnak hosszú, vagy hosszabb haja van, annak automatikusan nincs barátnője, de mégis ezek "menő" Zarás, diszkós gyerekeknek rövid hajuk van.

Ez kell a nőknek? Vagy ezeknek van pénzük amiért velük vannak a csajok?



2012. aug. 10. 20:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ez az ember az álom pasi, és neki amíg hosszabb volt a haja, (a stílust ne nézd) annyira imádnivalóan gyönyörű volt! :) de még röviddel is az! :D


[link]


14/l

2012. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

ööö... a barátom csóró és hátközépig érő haja van

1 éve együtt vagyunk

2012. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
tudod, azokkal a lányokkal, akiknek az ilyen zarás-diszkós-páva gyerekek tetszenek, azokkal nem érdemes megismerkedni.
2012. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 cukorka<3 ***** válasza:
66%
Nekem nem jönnek be a hosszú hajú pasik kész ez van.. Mindenkinek más az ízlése valakinek pont a hosszú hajú pasik jönnek be... Nem tudom mit kell pattogni ezen a témán, senki nem egyforma..
2012. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Hát talán azért,mert az emberek 85 százaléka nők ,férfiak egyaránt nem rockot hallgat...Hanem disco,Rap ilyesmi.....És azért viccesen vennék ki magát,ha egy discos srácnak hosszú haja van....Lehet hülyeséget mondok,bár én még sosem láttam hosszú hajú discos,vagy rapper srácot ....L
2012. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%

még 1. vagyok!


Sajnos a csajok a gazdag pasikra mennek, és a gazdag pasik, meg ugye követik a divatot. :/ Én ez alól kivétel vagyok nekem mindegy a pénz. :) Biztos lesz, olyan lány akiknek ez tetszik. :) Én múltkor láttam pl egy srácot cső gatyában és hosszabb hajjal, és ÚRISTEN milyen jól tud kinézni! *-*

2012. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem itt az a lényeg, hogy a fiúnak igényes haja legyen, és jól álljon neki. Az ilyen lányokat, akiknek a zarás diszkós gyerekek jönnek be, annyira nem érdemes foglalkozni, úgysem tartós kapcsolatokra megy a legtöbbjük.

Szóval én azt mondom, hogy tökmindegy milyen a fiú haja, csak jól álljon neki és ápolt, egészséges haja legyen. Nem szép látvány egy vállig érő hajú fiú, akinek nem áll jól az a haj, ami ráadásul töredezett vagy szálkás és ráadásul maga a haj sincs formába rakva.

2012. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%

Nekem eddig még egy rövid hajú pasi se tetszett...

Megőrülök a félhosszú, hosszú hajú fiúktól:D

17/l

2012. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Nekem Nem jönnek be a hosszú hajú pasik. ha hosszabb akkor max ilyen hosszú legyen:

[link]

2012. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Én félhosszú, szembelógó hajú párti vagyok.

Én azon nevetek mindig hogy a szőke bukszák mellett mindig kigyúrt kopasz áll :D Olyan viccesen festenek egymás mellett :D

2012. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!