Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség az eredeti vs...

Mi a különbség az eredeti vs hamis között?

Figyelt kérdés
Ez gondolom nem eredeti: [link] de akkor milyen az eredeti mostanság? Ha erre ránéznétek megmondanátok, hogy ez nem igazi?

2015. máj. 31. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most nyilván több ember mondaná azt, hogy gáz nem eredetit hordani. Csak az a baj, hogy élőben soha az életben nem mondanák meg róla, hogy ez nem igazi
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Altalaban olyanokbol lehet megallapitani egy ciponel, hogy ferden fellvarrt cimkek, ragasztofoltok itt-ott, nem tokeletes varras, cimken a betutipus talan nem ugyanaz...de errol a kutya nem mondana meg sztem, h hami-e vagy sem.
2015. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kinézetre ugyanolyan, a minősége az ami a hamisnak gagyibb, tehát lehet hogy olcsóbb, de annyival hamarabb tönkre is megy.
2015. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
hát azt csak hiszitek, hogy senki nem mondaná meg, hogy hamis-e. akinek van eredetije meg egy kis érzéke a részletek iránt, az rögtön kiszúrja. erről pl. süt, hogy replika, elég csúnya. a fűzőjén és az orrán is látszik meg valahogy más az egésznek a formája, tartása.
2015. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit látsz már a fűzőjén, ha összehasonlítod az igazival???? Szerintem te ezt szimplán bemeséled magadnak. Az eredetin egyedül a felirat más láthatóan. Itt szerepel a márkanév is a feliratnál
2015. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként meg, szerintem elég ciki az, hogy egy ilyen 200 forintból összerakott converse tornacipő itt Magyarországon egy státuszszimbólum. Kint az Usában a legnagyobb proliknak van ilyen. Innentől fogva szerintem tök mindegy, hogy igazi-e vagy sem.
2015. jún. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látszik hogy hamisitvány, az orra kerekebb és az oldala (a bokánál) magasabb mint az eredetinek.
2015. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ordít a különbség. Az orra teljesen más, az egész cipő aránytalan egy converse cipőhőz képest.

Mellesleg a converse se egy túl jó minőség, nekem a 3 ezres deichmannos jobban bírta, mint az eredeti, amit converse boltban vettem 20 ezerért.

2015. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 attól még, hogy neked nincs érzéked az ilyesmihez és csak azt látod, hogy cipő-cipő, más még észreveheti a különbséget. én igenis látom, és úgy néz ki a kommentek alapján, nem vagyok ezzel egyedül. de nyugtasd csak magad azzal, hogy senkinek nem tűnik fel.. mellesleg nem hinném, hogy itt akkora státuszszimbólum lenne, amerikában meg annyira ciki. akkor miért hordja egy csomó sztár is, hm?
2015. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az usában elmész egy walmartba, a nyári szezon végén ezeket 10 dollárért árulják, ennyit erről
2015. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!