Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy nagyon szép ruhám, de...

Van egy nagyon szép ruhám, de félek felvenni suliba, mert én mindig fiúsan öltözök és nem hordok nagyon ilyeneket és félek, hogy valaki kicsúfol mit tehetnék? Ebbe a ruhában mehetek suliba?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz? Ha tetszik, vedd fel.
2015. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kép nincs? Vagy csak lemaradt?:)
2015. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért csúfolna ki bárki is? Ha lány vagy az a normális hogy szép lányruhákban járj. Max a fiúruhás lányokat lehet kicsúfolni...
2015. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel nyugodtan, ha csinos darabokat tudsz hozzá párosítani (cipő, kiegészítők). Ha nem, akkor inkább hagyd nyárra.
2015. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan vedd fel. Ne érdekeljen mások véleménye. Biztos lesz olyan is, akinek tetszeni fog. Van ismerősöm, aki ugyancsak fiúsan öltözik, de szokott lányosan, szépen öltözni is. :)
2015. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az osztálytársaid biztos megfognak leődni, de hidd el tetszeni fog nekik. Kinevetni semmi képp sem fognak.
2015. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér!

Max legközelebb suliba nem veszed föl.

2015. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :)
2015. jún. 2. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azért reálisabban látom a helyzetet, nemcsak a tinik, hanem a felnőttek közül is elég sokan, mindenért képesek kinevetni, kicsúfolni a másikat. Lehet, hogy nem a szemedbe mondják, de akkor meg a hátad mögött megy a fikázás.

Ettől még persze nyugodtan vedd fel, legfeljebb azt is elkönyvelhetik, hogy te nem tartasz a rossz nyelvektől, és bátran mersz váltani, ha épp úgy tartja kedved. Nem függsz mások véleményétől.

Csak hiba azt hinni, hogy egyesek nem fognak nevetni rajtad. Nézd már, kinek akar ez tetszeni? Hogy puccba vágta magát a primadonna! És ehhez hasonlók biztos lesznek...

2015. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!