Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki úgy rövidnadrágb...

Mennyire ciki úgy rövidnadrágban kimenni az utcára, hogy aránytalanul vagyok lebarnulva?

Figyelt kérdés
Mindkét karom kb. vállig van lebarnulva, a lábaim viszont hófehérek. A karom barnasága nem feltűnő, tehát nem nézek ki úgy, mint aki szolizott, viszont a lábamhoz képest nagy az eltérés. Merjek így rövidnadrágot húzni, vagy inkább majd akkor, ha már a lábam is lebarnult az itthoni napozástól?
2015. jún. 3. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát... kicsit necces, én nem vennék így rövidgatyát, ha túl nagy az eltérés... ha nagyon zavar, használj önbarnítót. 2 használat után már biztos illeszkedne a karod barnaságához.
2015. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én simán felvenném, nem hiszem hogy annyira néznék, hogy egyforma színű-e a lábad és a karod

meg amúgy kit érdekel? majd lebarnul az is :D

2015. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)))
2015. jún. 3. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, a lábam alapból nehezebben barnul de tojok rá, felvettem a rövidnadrágot. Egy hete rövidgatyában vagyok és már majdnem egyszínű a karommal. Meg most hoztam el otthonról (kolis vagyok) a nagyon rövid nadrágomat, azt ha felveszem, a combom felül még fehér, kicsit lejjebb már sötétebb, mert a többi rövidnadrágom annyival hosszabb és ahhoz barnult le. De úgy vagyok vele, hogy biciklizek ebben is egy hetet és hozzászíneződik majd. Szerintem senki sem figyeli.
2015. jún. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!