Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete "ünnepi" cipőt Deichman...

Fekete "ünnepi" cipőt Deichmann-ban mennyire könnyen cserélnek?

Figyelt kérdés
Először nem is vettem észre, úgy szóltak, hogy a bal cipő egyik részén a cipőt körbe vevő vékony fekete anyag feljött egy kis részen. Valószínű észre se vettem, csak valamivel megsértettem az anyagot és ezért vált le, csak fogalmam sincs, hogy ilyen esetben vajon cserére van-e lehetőség. Maga a cipő csak 2 hónapos lesz jövő héten.

#csere #cipő #ünnepi cipő
2015. jún. 4. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A Deichmannban nem szoktak problémázni ha cserélni akarod a cipőt garanciális időn belül, viszont ha egyértelműen látszik, hogy a te hibádból sérült meg, nem a cipő esik szét "magától", akkor esélyes, hogy nem cserélik vissza. Ha nem zavar egy kis eseteges kellemetlenség, akkor próbáld meg. Ha nem cserélik ki, akkor legfeljebb visszamész pár hónap múlva mikor más magától is szétesik :D
2015. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*már
2015. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A deichmann nem felhasználó barát! Vettem egy hordhatatlan cipőt, és "mivel már volt rajtam utcán", nem vették vissza. Hogy derülne ki máshogy, hogy nincs jól kialakítva a talpa? :((
2017. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!