Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek közül melyik cipőmárkát...

Ezek közül melyik cipőmárkát ajánlanátok? TAPASZTALATOK!

Figyelt kérdés

Adidas, Nike, Vans, Puma, Lacoste cipőmárkákról lévő tapasztalatok érdekelnének.


Nekem a baj a cipőimmel az, hogy vagy kettétörik a talpa, vagy még a jobb eset, hogy leválik.

Most vettem egy Gracelandosat, 2 hó se kellett és már jön szét a ragasztás.


Már nem nő a lábam, így most beáldoznék egy jobb cipőre, max. 20 ezerig, de ez már nagyon max.


Lényeg, hogy strapabíró legyen, garanciás és a rosszabb időt is tűrje. Ha tudtok, akkor linkelhettek is. :)


Egy lány. :)



2015. máj. 18. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
A Reebok lemaradt. :/
2015. máj. 18. 17:52
 2/5 anonim válasza:
100%

a graceland nagyon hitvány minőség. viszont deichmanos ahol pöccre kicserélik a cipőket.

a fenti márkákból az adidast, nike-t ajánlom. plusz ami még fontos, h minden alkalommal jól tedd el a vásárlást igazoló blokkot, h gond esetén ki tudd cseréltetni

2015. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én azért szoktam gracelandot venni, mert:

1: 10-ből 8 graceland cipő rossz, de néha kofogom a maradék kettőt, ami nem megy tönkra

Illetve 2: Pont azért, mert folyton tönkremegy. Visszaviszem a szezon végén a tönkrement cipőt és levásárolom és így lesz cipőm a következő szezonra...😂😂

2015. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani akkor a Lacoste egy szinttel feljebb van minőségben mint a másik három! Az olcsóbb Lacoste cipő annyiba kerülnek mint a jobb Nike meg Adidas cipők, de az IGAZI Lacoste cipők megéri az árukat mert nagyon kényelmesek és tartósak! Ismerősöm már kb 7 éve nyúzza az övét, de kis kopásokat leszámítva olyan mint az új pedig nem is a legdrágább Lacoste! Vansom sose volt nyilatkozni nem tudok róla. Adidas meg Nike cipőim voltak és csalódni egyikben sem csalódtam soha! Én legfőképpen Pumás vagyok, de a felsoroltakba nincs bent pedig csak jókat tudnék mondani róla.
2017. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WhiteGamer08 válasza:
Nem tudom, hogy hol kapsz 20k-ért Lacoste cipőt. :D Egyébként nyárra Vans lenne a legjobb, mert nagyon jó kis vászoncipő, jó a gumis talprésze is, hibákat nagyon nem lehet rajta észrevenni. Egy baja van viszont: gyorsan koszolódik a fehér talprész, viszont le lehet takarítani, ha azt szeretnéd, hogy jól nézzen ki. :) Nike-ból max. sportcipőt tudsz venni 20-ból, az Adidas pedig egy drágább kategória, viszont vannak olcsóbb, rondább darabjai is, azt nem nagyon ajánlanám.
2018. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!