Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A velúr csizmát hogyan kell...

A velúr csizmát hogyan kell tisztítani? Mi lesz akkor, hogyha vizes lesz? Az év melyik részében hordaható? Hogyan kell áplnom?

Figyelt kérdés

Kaptam egy gyönyörű velúrcsimát,de nem merem felvenni,mert olyanokat hallottam róla,hogy könnyen piszkolódik és ha vizes lesz,akkor dobhatom is ki...

Ez tényleg így van?


2010. febr. 27. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát van amelyiken foltok maradnak, ha vizes lesz.

Azt javaslom, hogy mielőtt elmész benne, minden egyes alkalommal fújd be impregnáló spray-vel, és akkor nem fogja magába szívni a vizet és könnyebben is tisztítható.

Amúgy lehet kapni speciálisan velúrbőrhöz tisztító és ápoló szereket, de igazából nem kell vele semmit csinálni, legfeljebb letörölgetni néha.

Cipőkefét felejtsd el, mert gyorsan kikoptatja, kifényesíti...

2010. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

És hol tudok beszerezni ilyen spray-t?Mennyibe kerül?

2010. febr. 27. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen "cipőm",én deichmanba vettem spray formályában!Nedves rongyal is lehet tisztítani de ne nagyon legyen vízes jol csavard ki!én így csinálom!
2010. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tesco-ban vettem impregnálót és asszem 600ft volt, vagy valami ilyesmi. Tökéletesen működik, egy cipőm sem lett sófoltos, amikor nem felejtettem el befújni vele :)
2010. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2010. febr. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!