Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire durva cicifix nélkül...

Mennyire durva cicifix nélkül lenni? 16L

Figyelt kérdés

A dolog ott kezdődik, hogy nehezen találok a méretemben és mindig hatvanat fel kell próbálni, mert a C sokszor kicsi, a D sokszor nagy (+75D-t sehol nem találni szinte), pont a kettő közötti határon vagyok. ÉS ha még a méret meg is felel és felpróbálva kényelmes, legkésőbb két-három óra múlva kezd fájni a mellem benne. Pedig sehol nem nyom (bőrömön sem látszanak bevágások vagy úgy). A merevítő nélküli és sportmelltartókkal is ugyanez a helyzet. Normál mozgás közben nem lötyögnek a cicik túlságosan, térdproblémáim miatt meg futni ilyesmi úgyse tudok.


A fentit azért írtam le, hogy megértsétek, nem jókedvből nem hordok.


Ha figyelek arra, hogy ne átlátszó meg túl kivágott felsőket hordjak (nehogy hajoláskor túl sokat lássanak) és feszes (nem lóg), mennyire "durva" az, ha valakin nincs melltartó? Illetve ha észreveszitek, hogy reagáltok? Mármint undorító és közönséges, vagy kihívó, vagy teljesen oké, ha úgy is jól néz ki?


Válszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 7. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Semmi gond azzal ha nem hordasz, pl csőtopokhoz sem szokás hordani meg csomó más nyári cucchoz sem.
2015. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
15%
Bocsi de sztem durva én az ilyeneket annak veszem h direkt mutogatjak magukat, ribncok
2015. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A C-nél nagyobb mellek nagyon közönségesen hatnak melltartó nélkül.


Olyan egyébként nincs, hogy nem tudsz megfelelö melltartót találni, csak valószínüleg rossz méretet keresel. Ha ugyanis a melltartóban fáj a melled, akkor valahol csak nyom. Azért nem látszik valószínüleg, mert nem egy csíkban szük, hanem nagyobb felületen - azaz van egy kosármérettel kisebb, vagy túl nagy/kicsi a pánt mérete.

2015. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Amikor meglátok egy ilyen nőt, mindig átfut az agyamon egy röpke elismerés. Mert le mert tenni egy olyan ruhadarabot, ami bár (ki tudja, miért) elvárás, de az ő életét sokkal rosszabbá tenné. Mert mer magának öltözködni, és nem a fikázóknak, presszionálóknak, összesúgóknak, akik az élete tulajdonképpen se jobb, se rosszabb nem lesz attól, hogy egy random nőn van-e melltartó, vagy sem.


De tegyük hozzá, szeretek szembemenni azokkal a társadalmi elvárásokkal, amik észérvekkel nem indokolhatók.

2015. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen helyzetben vagyok, nagyon nehezen találok jó méretet (pont ugyan akkora kéne, mint neked)

otthonra nyilván nem kell, de utcára azért illene, főleg hogy van melled

én most ilyesmit szoktam hordani

[link]

ez nem olyan kényelmetlen, nem nyom csak hát ez meg néha kicsit elkezd lecsúszni

szóval most ilyet keresek pánttal

egy próbát megér, hátha neked is beválik

meg van rendes merevítős is, szerencsém volt és találtam pont jót

egy kis szerencsével te is fogsz találni

2015. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem kis mellem van, de szerintem azért fáj, mert nem tartja rendesen. Mondjuk akkor melltartó nélkül is nfájnia kéne.


Szerintem egyismerősöm sem hord, szintén nagy mellel. Rajta nem feltűnő. Annyi hogy lentebb van, de ez nagy mellnél akkor is lehet hogy ha nem tart jól a melltartó.


Szóval szerintem ha a tükörben okésnak látod és neked úgy kényelmes, akkor hordd úgy.


Bár alátámasztás nélkül meg fog ereszkedni.

2015. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös: AHH Bra, de elég sok helyen láttam hasonlót még kínaiban is.


Kérdező: ha lapos a mellbimbód / nem látszik át, akkor nem gáz, viszont sokat ronthat az alakon, még a tartás is más. Melltartóval (jó méretű melltartóval) majdnem mindenki csinosabb.

2015. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A köztes méretproblémára a megoldás, hogy veszel egy 70D-s melltartót és hozzá egy hosszabbítót, mert a 70 méret miatt a D-s kosár általában kisebb lesz, mint egy 75-nél.
2015. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagy mellekkel már csak egészségi okokból is kéne a melltartó. Minőségit vegyél, tudom hogy drága de hozzáértő segítenek megfelelő méretet találni. Olyan nincs hogy nincs. :D Elő válaszolónak üzenem, hogy nagy mellel a csőtopp erősen tiltólistás.
2015. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat :) annyit tennék még hozzá, hogy a 75 C-D nagynak hangzik, de nem olyan hatalmas az :)


És buta kérdés, és nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy is van ez. Valamelyikőtök ugye azt írta, hogy ha nem hordok melltartót, meg fog ereszkedni. Máshonnan pont az ellenkezőjét hallom. Az ellenkezőjére találok magamnak lehetséges magyarázatokat, pl. hogy nem lustulnak el a tartóizmok. Mi a magyarázata az ellenkező nézetnek?

2015. jún. 8. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!