Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire durva cicifix nélkül...

Mennyire durva cicifix nélkül lenni? 16L

Figyelt kérdés

A dolog ott kezdődik, hogy nehezen találok a méretemben és mindig hatvanat fel kell próbálni, mert a C sokszor kicsi, a D sokszor nagy (+75D-t sehol nem találni szinte), pont a kettő közötti határon vagyok. ÉS ha még a méret meg is felel és felpróbálva kényelmes, legkésőbb két-három óra múlva kezd fájni a mellem benne. Pedig sehol nem nyom (bőrömön sem látszanak bevágások vagy úgy). A merevítő nélküli és sportmelltartókkal is ugyanez a helyzet. Normál mozgás közben nem lötyögnek a cicik túlságosan, térdproblémáim miatt meg futni ilyesmi úgyse tudok.


A fentit azért írtam le, hogy megértsétek, nem jókedvből nem hordok.


Ha figyelek arra, hogy ne átlátszó meg túl kivágott felsőket hordjak (nehogy hajoláskor túl sokat lássanak) és feszes (nem lóg), mennyire "durva" az, ha valakin nincs melltartó? Illetve ha észreveszitek, hogy reagáltok? Mármint undorító és közönséges, vagy kihívó, vagy teljesen oké, ha úgy is jól néz ki?


Válszokat előre is köszönöm.



2015. jún. 7. 12:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
négyeske, külön köszönet, ebből a szempontból még sosem néztem a dolgot :)
2015. jún. 8. 15:42
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Én imádom a melltartó nélküli csajokat. Főleg, ha jól be lehet látni!
2015. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!