Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezek unisex vagy...

Szerintetek ezek unisex vagy férfi pólók? (link: leírásban)

Figyelt kérdés

Van pár póló, nem tudom hogy ezeket nem lenne-e béna, ha hordanám, ugyanis 13/L vagyok és női fazonban nincsenek.

Ezeknél nincs kiírva, hogy női vagy férfi, csak ez az egy fajta van, a férfi/unisex kategóriában volt.

[link]

[link]

Még egy kérdés: általánosban mennyire mehetek be ilyen pólókban? Nem fog szólni az igazgató?



2015. jún. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek elmennek uniszexnek is. A diriteket meg nem ismerem, nem tudom, mit mennyire tűr. Mindenesetre ha szeretnéd hordani, akkor menjél egyik nap így, aztán majd meglátod. Ha szólnak, akkor többet nem viselsz ilyeneket, ha meg nem, akkor húzod máskor is. Egy próbát megér. :)
2015. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Tiltva van a körömlakk, de sokan mennek be úgy,hogy feketére meg neon-sárgára kifestették a körmüket és nem keveredtek bajba, szóval lehet hogy ezt észre se fogja venni.
2015. jún. 8. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

én már 24 vagyok, de nálunk lehetett ilyeneket hordani

és ezek unisex pólók mind

2015. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
É 14/l vagyok, nekem is van több férfi/unisex polóm, és teljesen jók! Amúgy én iskolába járok ennel durvább pólókban is és nem szólnak érte XD
2015. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!