Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetek fel rövidnadrágot...

Vehetek fel rövidnadrágot vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy jól áll és nem is érzem túl jól magam benne, de már melegem van a hosszúban. Ha leírod a nemed, korod és a lakhelyed, akkor küldök képet privátban.
2015. jún. 12. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed magad jól benne, akkor semmi esetre se hordd, mert nem lesz pozitiv kisugárzásod benne.


Én sosem hrodok rövidnadrágot, vagy egész vékony anyagú hosszút hordok, vagy szoknyát.

2015. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hosszúból csak farmerom van. Gondolkodtam már rajta, hogy veszek valamilyen vékonyabb anyagút, de nem tudom, hogy milyet. Fogalmam sincs, hogy milyen vékonyabb anyagú nadrágok vannak... Szoknyát mindenképpen fogok venni magamnak mert azt szeretem (bár most nincs egy sem ezért hülyén hangzik, de nincs vele bajom) de szoknyát sem lehet mindenhova felvenni. Tulajdonképpen mindig hosszú nadrágokat hordok ezért másom nem is nagyon van itthon.
2015. jún. 12. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Jöhet a kép!

24/L

2015. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 18 éves Komárom-Esztergom megyei lány vagyok. Ha gondolod, küldj képet privátban, szívesen segítek! :)
2015. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pesti vagyok, 19/L


De kép nélkül is elmondom ugyanazt,a mit valószínűleg a kép után is mondanék: Szard le ki mit gondol, rohadt meleg van, mindenki rövidnadrágban és trikóban mászkál a 40 kilóstól a 150 kilósig, mindenféle testalkattal, ne kínozd magad a hosszú nadrágban, azt vedd fel, amiben nincs meleged (annyira)

2015. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Zalaegerszeg18/L

Küldheted :)

2015. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érd, 18 lány :)
2015. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!