Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszik ez a szett?

Nektek tetszik ez a szett?

Figyelt kérdés

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok! Kérlek írd oda a nemed és a korod!


[link]



2015. jún. 14. 14:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
Nagyon tetszik :) jo izlesu 18/L
2015. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Jó csak az az öv nen illik oda. 14|L
2015. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Abszolút jó. A barna öv helyett fekete (bár az már olvastam, megvan), a nadrág lehetne sötétebb (farmer?), a cipő nem az esetem, de ehhez ez passzol. Habár kicsit furcsa, de elegáns.

Mondjuk egy 17 évesen, napi iskolába járáshoz nem. Nekem túl komoly, ennyi. Hogy "öltözöl ki", ha mindennap azt teszed? Ez a stílus inkább felvágós számomra, mintsem szimpatikus.

18/L

2015. aug. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Elegáns :)

Nekem tetszik :)

2015. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, sokkal jobb ez a stílus a melegítős vagy a rikító ruhás srácoknál. A felső gombot én kigombolnám. 19L
2015. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Tetszik, elég jó de lenne egy tippem szerintem az intézet csereld ki egy kicsit színesebb inget, mert úgy túl egyhangú az össze alitas, pl.kék nagyon passzolna ehez. De ettől függetlenül is jo . 19/csajszi
2015. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!