Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt olyan, hogy fehérneműben...

Volt olyan, hogy fehérneműben fürödtél?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy nem volt nálad fürdőruha,ezért fehérneműben fürödtél a strandon vagy az uszodában?Észrevette valaki?Mit szóltak hozzá?


Kort,nemet légyszi.



2015. jún. 14. 15:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Nagyon ciki volt, hogy a makkom atlatszott a gatyan!
2015. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Strandra sem járok, de ha járnék, sem fürödnék fehérneműben. 25N

2015. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer alsóban, amikor osztálykiránduláson otthon hagytam a fürdőruhámat. meg pár éve a balatonon, egy nagyobb társasággal éjszaka bementünk a városba és olyan meleg volt még este is, hogy bementünk a vízbe. sötét volt, nem igazán látszódott semmi. amúgy pl. nappal strandon nem tennék ilyet.
2015. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak itthon. Itt különösebben nem zavar senkit az ilyesmi, ki látná a családon, barátokon kívül. :D Azért nyilvánosabb helyen nem tenném, mert nem valami kényelmes és nem is csinos.

25N

2015. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, otthonmaradt a bikinialsóm. Szerencsére volt nálam egy színben igen hasonló nem csipkés, műszálas bugyi. Ha észre is vette valaki, nem tette szóvá.
2015. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, vlsz azért volt nálam egy majdnem olyan bugyi, mert annyira hasonlítottak hogy pakoláskor rosszat tettem el.
2015. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen volt. párommal egy vidéki kis hotelban jacuzziban. Nem tudtuk hogy van, de ki akartuk próbálni, fűrdőruha nem volt nálunk, így párom boxerban én meg tangában melltartóban voltam. szerencsére csak kettesben voltunk, nem nagyon volt vendég se. 21L
2015. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha. A nyaralás utolsó napja volt Balatonon. Lementem a partra fürdőruha nélkül mondván, hogy úgysem akarok fürdeni. Aztán mégis akartam és bugyiban meg melltartóban (egyszerű fekete cucc) csobbantam egyet. Nem vette senki se észre, mert senki se volt ott akkor. :D
2015. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Strandon és wellnessben is voltam fehérneműben.Első merülés után észrevették mert átlátszott.Furcsa mód senki sem szolt.Bár mindig mozogtam,csúszda,jakuzzi stb...

32N

2015. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Haverokkal buliztunk, és hallottuk, hogy a közeli városban éjszakai fürdőzés van. Ellátogattunk a fiuk csak a pólót dobták le és már csobbantak is rövidnadrágba a vízbe. Én meg néztem őket. Jöttek a fiúk, hogy mi (2 lány) miért nem megyünk bele. Mind a ketten mondtuk, hogy melltartó nem is lenne baj de mind a ketten tangába vagyunk így nem szívesen mennénk be. A fiúk rögtön felajánlották a nadrágjukat, így még válogathattunk is. Mivel senki nem ismert ott minket, így nem is érdekelt, hogy mit gondolnak. Mi pedig jól szórakoztunk.

22/L

2015. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!