Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, fehér fürdőruháról...

Lányok, fehér fürdőruháról vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

régóta szeretnék fehér fürdőrucit, nagyon tetszenek. de aggódom hogy könnyen befogja az iszap pl, vagy a víz miatt kicsit áttetszővé válik.. ami lássuk be nem túl szép.

aki használ/használt ilyet elmondaná érdemes-e vennem? :)



2015. jún. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A feher furdoruha gyonyoru, de csak akkor vedd meg, ha inkabb napozgatni meg a parton setalgatni, fagyizni szeretnel. Dehat ugye furodni megy az ember, szoval inkabb probalkozz massal, mert tenyleg nagyon attetszo es nagyon elronditja az iszap. Maximum olyan strandra vedd fol, ami nem topart, tengerpart, hanem ugye a csempes medences.
2015. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem volt feher furdoruham, ket retege volt, igy nem latszott at, nem volt vele problema. Az iszap nem latszott meg rajta, csak kulonosen kellett figyelni, hogy hova ulok, pl egyszer a fu eleg csunyan megfogta.
2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én használok ilyet.Nem annyira kényes.Kicsit áttesző a vízesen de nem gáz.Szerintem érdemes venned ilyet.
2015. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fürdőruha,vagy bikini?

Nekem a fehér fürdőruha nem tetszik,de a bikini az nagyon is, sőt én is gondolkodom egy ilyenen:)

17/l

2015. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bikinire gondoltam :)

köszi szépen a válaszokat!

2015. jún. 16. 21:50
 6/6 anonim válasza:
Iszonyat jól néz ki szép, barna bőrön*-*
2016. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!