Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Fontos! Ti vennetek...

Lanyok! Fontos! Ti vennetek ilyen ekszereket/bizsukat? :D

Figyelt kérdés

Ebayrol akarok cuccokat rendelni, es utana eladni.

Es ezert erdekel hogy, hogy tetszik nektek?:D Inkabb a fiatalabb korosztalynak lenne.

1. [link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]



2015. jún. 14. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem nincs módom az ebay-ről vásárolni mert nincs paypal számlám. Pedig az első és a harmadik piszkosul tetszik. A lila és feketeköves nagyon bejön, és KELL nekem.

Mennyiért árulnád?

2015. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A 2.at megvenném, ha üzletben látnam, de netről sohasem rendelek, csak ha teljesen megbízható, pl egy boltnak a webshopja (remélem értitek, hogy értem), de az is ritka. Viszont van olyan, aki inkabb jobban szeret neten rendelni, de az ha látja, hogy te pl 1000 ft-ért árulsz egy nyakláncot, azt megnézi ebay-en, és ha olcsóbb akkor onnan rendeli. Magamból indultam ki.
2015. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bocsi off:

Amúgy a 2-at nem tudja valaki hol tudnám megvenni?

2015. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs,de csináltam.Csak kártya kell hozzá.Erről van szó,sokan nem értenek hozzá.Na de mindegy,én csak neked akartam jót kérdező.De te tudod.Sok sikert hozzá! :) :)
2015. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megkaptam a privát üzenetedet. Engem a 3-dik képen látható kristályköves láncok nagyon is érdekelnek, és kellenek. Ezért is kérdeztem, hogy vajon te mennyiért árulnád? Gondolom ez nem titok. Nagyon kedves vagy, de egyenlőre szeretném az anonim oldalamat megtartani, így nem áll szándékomban rögtön facebook elérhetőséget adni. Csak egy ára vagyok kíváncsi, ennyi az egész. Ha érdekel, akkor lehet róla szó, hogy tárgyaljunk.
2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Aliexpress-en ingyenes házhozszállítással 1500 ez a Artlady kvarc nyaklánc.A 3.képen.Te mennyiért adod?
2015. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát ha tetszene, megvenném. Ebayről. Mondjuk nekem ezek épp baromira nem jönnek be. :D

De azt tudom, hogy kit érdekelne a kis üzleted: az adóhatóságot. Remélem erre is gondoltál, mert nehéz lesz összesikkasztani a büntetés árát. :D

2015. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

asszem évi 100 ezer alatt nem kell adózni ilyenekért, szóval full felesleges az adóhatósággal riogatni.

ha nem lenne ebayem, vennék.

szerintem jó biznisz, sok ember nem mer külföldről rendelni, béna az ebayhez, félti a kártyaszámát vagy nem tud angolul. ezek az emberek jobban szeretnek vateráról, webshopból rendelni. ilyeneket akár tízszeres áron is megvesznek...

most ha a kérdező rendel 5 db 1 dolláros nyakláncot próbaként, és mondjuk csak 1-et ad el, akkor sem fog sok pénzt bukni. idővel úgyis lesz, aki megveszi őket.

szóval hajrá!

2015. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat illetve az infokat ^^

A 3. 2.000 korul lenne. :D De ha mast is rendelnek akkor olcsobb lenne az ossz ar.

2015. jún. 15. 08:32
 20/20 anonim ***** válasza:

tegnap 20:52 vagyok


Köszönöm, hogy megírtad a választ. Időközben kutakodtam, hogy mégis, hol mennyiért árulnak olyan láncokat mint a 3-képen van.

1.88 dollárért láttam. Kiderült, nem is olyan vészes a rendelés (pedig angolul sem tudok) de volt tolmácsi segítségem. Így már meg is rendeltem 3 ékszert- Átszámítva, így is csak darabja 530 forint lett.

De ettől függetlenül, nem rossz ötlet amit tervezel. A gond az, hogy még egy laikus mint én is, rájön hamar, hogy mégsem bonyolult külföldi oldalakról vásárolgatni.

2015. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!