Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évzáróra ebben a ruhában...

Évzáróra ebben a ruhában menni? (11. osztály. Nem igazán veszik komolyan a fekete-fehér viseletet)

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék ilyen ruhában, de ahogy gondolod
2015. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nope.
2015. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék évzáróra ilyen ruhában. Nálunk kötelező a matróz és a fekete szoknya, de ha nem vennék ilyen komolyan akkor is legalább egy fekete egyberuhát vennék fel. Szerintem ez diákként annyira nem oda illik.
2015. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nálunk kb mindenki ilyenbe megy, vagy még lazábban is szakadt nadrágban szóval az iskoládon múlik szerintem :D
2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tény hogy nem ismerem az iskoládat, de én nem mennék el ilyenben. Ha nem veszik komolyan, akkor is mondjuk felvennék egy fekete szoknyát meg egy csinos blúzt hozzá (fehér, vagy vaj, krém...). Amúgy nálunk is szigorúan fekete szoknya + matróz, még írásbeli érettségire is.
2015. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem,ez inkább esti sétás ruha, mint iskolai évzárós :) Inkább egy fekete szoknya,meg egy ing.

17/L

2015. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sulitól függ,én mondjuk tuti nem mennék ilyenbe!De a nem olyan kötött dolog!Max viszel váltóruhát ha leszidnak átöltözöl,ha nem viszel és mérgesek lesznek, ugy se tudak semmit se csinálni!Pl.: évzáron hova adjon kettest?
2015. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok

Amúgy inkább valami elegánsabba ha nagyon nem akarsz fehér+feketét

akko esetleg csak fehér/fekete egybe ruhàt!

Vagy valami világos blúz+sötét szoknya!

2015. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!