Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szoktatok tornadresszt...

Lányok! Szoktatok tornadresszt hordani?

Figyelt kérdés

Szoktatok tornadresszt hordani sportolásra vagy csak úgy, akár iskolába tesin?

Szeretitek, vagy utáljátok? Vagy kötelező?


Én furcsa módon 21 éves nő létemre rendszeresen hordom ha itthon tornázok vagy elmegyek futni. Bátyám konditermébe is dresszbe szoktam edzeni, régen iskolába én csak ebbe jártam tesire mert kényelmes volt pedig nem volt kötelező. Csak én vagyok így ezzel?


Rengetegen néznek rám furcsán a barátnőim közül hogy én még mindig tornadresszbe tornázok itthon és így megyek el velük futni, a barátomnak tetszik a látványa de ő is furcsállja pedig ő sulijába lányoknak kötelező volt és egytől egyig mindenki utálta.


21/N



2015. jún. 16. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert Európában a sportöltözködésben is Amerika lett a minta. Ott meg a fitneszgatya-fitneszcsöcstartó-póló szett a menő, ezért hülyén néznek arra, aki dresszt húz. Ugyanez az idióta térdet verő bícsgatyadivat. Hordd azt, amiben jó lenni.
2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Utoljára 10 évesen 4.-es alsósként hordtam. Utáltam, műszálas kék rémálom.

Ne haragudj, de ha én valakit ilyenbe látnék felnőtt fejjel futni tuti körbe röhögném, kivéve ha tornászként versenyzik.

26/L

2015. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Futáshoz én szoktam felvenni rá 3/4 es testhezálló nadrágot vagy sortot, de otthon tárnázni sokkal kényelmesebb a bugyis fazon miatt sokkal könnyebb benne mozogni meg szellőzik, nekem ez tetszik hogy nem sülök meg benne mozgás közben. Persze a hagyományos rövid ujjú iskolait ami baromi olcsó én is utálom mert nagyon pocsék az anyaga bár van köztük egy olyan márka ami rugalmas, puha é elviselhető, de én többnyire minőségibb lycra dresszt hordok az tényleg kényelmes. Suliba is minőségibbet vettünk anyukámmal hosszú ujjút az annyira rugalmas volt hogy ha 1 számmal nagyobb is volt tökéletesen feszült rajtam és amikor növésben voltam akkor is jó volt még következő évben is, egyedül a gumikat kellett cserélni egy idő után de egy varrónő pár száz forintért megcsinálta 2 nap alatt. Most is hasonlóan van én imádom olyan mint a fürdőruha nem értem mi a baj vele, jó utcán veszek rá nadrágot mert a bugyi végett sokan stírölnének meg furcsának néznének de szoktam mezőn is kocogni nadrág nélkül sokkal könnyebb és kényelmesebb meg szellősebb.
2015. jún. 16. 13:13
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam, a műszálas anyagtól tiszta kiütés leszek, inkább egy kényelmes pamutpólót szoktam felvenni. Nekünk soha nem volt kötelező hordani, így nem is vonzott soha, nem igazán értettem a lényegét.

Ha Neked ez kényelmes, hordd nyugodtan ezt.:)

2015. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
És veszel alá melltartót? Vagy hogy?
2015. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én nem. Már suliban is utáltam, mikor kötelező volt, nekem nagyon nem volt kényelmes, főleg az alkatom miatt. Meg iszonyat hülyén is állt rajtam. A póló-jóganadrág/leggings verziót sokkal kényelmesebbnek találtam.
2015. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk alsóban volt kötelező és utáltam, mert nem állt jól és kényelmetlen is volt. De ha te ebben érzed jól magad, akkor nyugodtan vedd fel, ne törődj másokkal.
2015. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, utoljára alsós koromban volt. Úgy érzem, kinőttem belőle, és olyan sportot űzök, ahol elég viccesen néznék ki... :D

25/N

2015. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Futáskor mindig ezt veszem fel aláöltözetnek, mert arra a legtökéletesebb ruhadarab, ebből is a minőségi elasztikus. (Persze, mindig veszek rá az északnak megfelelő felső ruhát).
2015. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: bocsi, évszaknak megfelelő :)


Egyébként biztos, hogy 21/N vagy? Nekem olyan fiúsnak tűnik a kérdés szövegezése.


Én vállalom, hogy fiúként hordom futáskor aláöltözetnek a tornadresszt bermudával télen-nyáron (természetesen fölötte a futóruha), és senki nem gondolja mindezt rólam, pedig hétközben Budapesten a Margit szigeten, hétvégén egy megyeszékhely vidéki nagyvárosban szoktam így futni). A legjobb ruhadarab erre a célra, mert nem dörzsölöm ki a combom tövét, illetve nem dörzsöli ki az izzadt póló a mellkasom. Kb. 2 hete olyan meleg volt, hogy nem vettem fel a dresszt, meg is nézhettem magam az izzadt póló hatásaitól. És fontos: heteró vagyok, családos, gyerekes, feleségem is tud róla, hogy tornadresszt hordok futáskor aláöltözetnek, miközben Ő utálja, és fel nem veszi :(.

2015. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!