Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek hordani a tornadres...

Szeretitek hordani a tornadresszt?

Figyelt kérdés
Én mostanában sokat tornázok tornadresszben persze otthon egyedül. De érdekelne hogy ti szeretitek e viselni ha igen miért, ha nem miért, indokoljátok meg a válaszaitokat is légyszi =)
2011. márc. 27. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyon. Bár vékony vagyok de nem áll nekem jól.
2011. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én igen:D 1 hete megtaláltam az elsős tornadresszemet, és feljött rám xP
2011. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás hogy szeretem hordani de nálunk kötelező a suliban.Én nem húzok alá bugyit mert az ciki,de állandóan igazgatnom kell a gyakorlatok után,hol hátul hol meg elől csúszik félre.

14L

2011. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor ha aláöltözésre használom, főleg amikor az udvaron tesizünk és már hidegebb van olyankor el megy de pl terembe amikor nem vehetek rá semmit eléggé furcsán érzem magam benne mintha meztelen lennék egy osztály előtt. :S
2011. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádom, az esti futások alkalmával aláöltözetnek használom.

Jól szellőzik, kényelmes, szabad mozgást biztosít, nem tocsogok az izzadságban és nem hagyja, hogy kidörzsöljön a futópóló.

2012. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kényelmes benne mozogni, ugyanakkor fedi az egész testet, nem gátol a mozgásban (a bugyis fazon), jó benne mozogni, mintha meztelen lenne az ember, de mégis takarja őt valami. Sokkal jobb, mint a póló meg a nadrág kombinációja.

Az egyik legkellemesebb és kényelmesebb viselet, különösen az elasztikusat szeretem. Hordom futáshoz aláöltözetnek vagy egyszerűen csak otthon, néha benne alszom.

2014. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!