Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leledzik Budapest környékén...

Leledzik Budapest környékén olyan varrónő aki megvarrna egy cosplayt rövid időn belül? ( cosplay = anime találkozókon viselt ruha )

Figyelt kérdés
Szükségem lenne körülbelül 3-3 és fél héten belül egy rendesen elkészített cosplayre. ( Ne egy túlcicomázott cp-re gondoljatok ) Meghálálnám. Nem tudom hogy ez lehetséges de ha esetleg van ismerősötök kérlek írjátok meg az elérhetőségét, vagy ha látja egy varrónő kérem vegye fel velem a kapcsolatot üzeneten keresztül. Köszönöm!

2015. jún. 17. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
A cosplay lényege az, hogy te magad készíted a jelmezt, a saját kezed munkájával parádézol a találkozón. Ha varrónővel akarod megcsináltatni, akkor teljesen elfordulsz ennek az egésznek a lényegétől, és egyébként szerintem a varrónőknek jobb dolga is van, mint elsietett jelmezeket készíteni.
2015. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bár nem volt megoldás a problémámra. valaki más?
2015. jún. 17. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! Nem értek egyet! Lehet h nincs kézügyessége vagy más okok is lehetnek a háttérben h nem tudja megcsinálni :)

Képzeld én se varrom a ruhámat hanem veszem :) Ebay vagy piacon vagy adományboltban vagy lomtalanitáson keresek ^^ :) :3

És eztán amit találok alakítom át a karakterhez valóhoz ^^

Lehet h neked van pénzed minőségi anyagot venni pl: Worble de mi van azokkal, akiknek nincs pénzük ilyesmire?

Azok inkább bele se kezdjenek? ne CPzennek?

Hülye egy elgondolásod van kedves első!

A CP MINDENKIÉ!

Most felvázolom pl a Yuno Gasai CP-m készülését: Paróka: ebay, Fekete body: lomtalanítás (Igen bodym volt hozzá de így is sokaknak tetszett :) ) Harisnyanadrág: Lomtalanítás Melltartó: Piac és Katana: Már volt korrábbról :D

A 2015. nyári mondoconon voltam Yuno :D És még egy dolog: Férfi vagyok :D

2015. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Grat, sikeresen kifogtad a mondandóm lényegét...


Amúgy meg nem azért, de pont az én álláspontomat erősítetted. Gyűjtögetsz, és abból te magad készítesz cp-t. Ellenben a kedves kérdező varratni akar egyet magának, ami egyenértékű azzal, hogy egy tömeggyártott, kész jelmezt vesz fel. Te dolgoznál rajta, ő meg csak megkapja a befejezett ruhát.

Meg pont, hogy nincs pénzem minőségi anyagot venni. Lévén 14 éves, nincs keresetem. A parókát megvettem, azt nyílván nem tudok csinálni, de a ruha millió itthon talált anyagból készült, tű meg több méternyi cérna segítségével. El nem hiszed milyen csodákat lehet tenni egy vastag anyagú lepedővel, meg a megfelelő színű festékkel.

2015. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedveském nem téged erősítettelek meg ^^

Én nem varrok semmit ha nem veszem már a kész ruha anyagokat! Pl kell body vagy egyberuha a CP.mhez azt megveszem piacon a bodyt/egyberuhát és az ki pipálva. Azon kvül nem dolgozok nagyon vele :D

2015. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!