Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok fürdő nadrág alá...

Srácok fürdő nadrág alá szoktok venni boxert? 19/F

Figyelt kérdés

#boxer #Fürdő nadrág
2015. jún. 19. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A barátom nem szokott.
2015. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as,megvagy! Te tetted fel azokat a pikáns képeket a fecskédről, meg az alsó fertájadról.....


Ismerősom nem vesz ala.

2015. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Van hogy igen, van hogy nem. Én a biztonság kedvéért szoktam néha húzni. Két okból is. Egy, hogyha ugrok, víz alatt úszok, hasonlók, volt már rá példa, hogy félig vagy teljesen nadrág nélkül maradtam. Másik meg, hogy boxer nélkül csak a szita van a fürdő nadrágon (vagy az sem minden, van nekem olyan is, ami csak a vékony anyagból van) és akkor ha áll.. akkor áll.. :)) Az nem takarod el, mert szinte teljesen fel tud állni a farkam :D Nem vagyok annyira szégyellős, de alakulhatnak ciki helyzetek, amiket egy boxeralsóval el lehet kerülni :D
2015. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!