Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előnyös ez a fürdőruha, ha...

Előnyös ez a fürdőruha, ha ilyen kicsi a cicim? 18L

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi mellem van és nem tudtam,milyen fürdőruhát válasszak, ami jól is néz ki, és előnyös is.

A normális melltartó kinézetűek kicsit push-uposak voltak de oldalról,vagy ha lehajlok látszik be minden. Ez meg azért kétséges,mert eléggé leszorítja a mellem,oldalról is laposabb és nem tudom,előnyös-e. Mit gondoltok?

[link]


2015. jún. 20. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
vegyél fodrosat, attól nagyobbnak látszik
2015. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes, de nem csúszik le ha mozogsz, úszol, stb? És nincs is kis melled, hiszen látszik a domborulat még így szemből is... egy kis mell nem így néz ki.
2015. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
jó ez ... a csomagolás is, meg az áru is
2015. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Hát pedig kicsi,egy A méretű bikini melltartója nem fedte, nagy volt.

2015. jún. 20. 14:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Jól áll, ezt a fazont pont úgy tervezték, hogy kis mellű lányokon is jól mutasson :) Az egyetlen dolog, amire felhívnám a figyelmet, hogy a fürdőruha ha vizes lesz, lehet, hogy picit átlátszóbb lesz, legalábbis a bugyi része, mivel fehér színű (nekem sárga színben volt hasonló, így ezt tapasztalatként mondom), én a helyedben valami sötétebb színt választanék. :)
2015. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem jól nézel ki benne.
2015. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hú, az szívás lenne...

Egyébként ennek olyan vastagabb és redőzött az anyaga, közelítéssel látszik is,úgyhogy remélem nem lesz gond.

2015. jún. 20. 14:59
 8/17 anonim ***** válasza:

jó ez, nem előnytelen

de azt teszteld azért, hogy vizesen nem látszik-e át

2015. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll. Nekem tetszenek az ilyen bikinik, de túl bögyös vagyok hozzá, ez csak kicsi mellen mutat jól. Csinos vagy benne.
2015. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezek a típusú bikinifelső fazonok kifejezetten kismellű lányoknak valók. Nagyon jól áll, hidd el:) Méretes mellű lányoknak ez nem való.
2015. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!