Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hát nélküli ruhához...

Egy hát nélküli ruhához milyen melltartót vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nyár végén lesz a bátyám esküvője, ahol koszorúslány leszek. Szeretnék valami ilyesmi [link] hát nélküli ruhát, csak nem tudom mégis milyen melltartót vegyek hozzá. Mellben nem szűkölködöm, úgy hogy az kizárt hogy ne vegyek fel hozzá semmit :D

Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezekben van elől melltartó/szivacs, szóval + melltartó nem kell hozzá.
2015. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nélküli ruhához nem illik melltartót fölvenni, pont ezért szoktak eleve belevarrni szivacsot az elejébe. Ha a választott ruhában nincs ilyen, akkor keresgélj tovább, de melltartót ilyen ruhához eszedbe ne jusson felvenni.
2015. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy van benne szivacs, vagy lehet ezt a szilikonos hát nélküli vmit tenni bele. De ha tényleg nagyobb tartásra van szüksége a mellnek, akkor felejtős a kivágott hátú ruha, mert konkrét melltartót nem lehet felvenni hozzá.
2015. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem látszik át az anyag,akkor simán vedd fel melltartó nélkül :) ilyen ruhákhoz nem áll jól a melltartó
2015. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az eddigieket, ehhez a ruhához ne vegyél fel semmilyen melltartót. Esetleg egy ilyesmivel megpróbálkozhatsz, bár én még sosem használtam, nem tudom, milyen: [link]
2015. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzökkel ehez ne vegyél föl mertartot! Az a ,,láthatatlan " melltartó(amit az elöző belinkelt) az azt hiszem ragacsos így ,,hozzátapad" a mellekhez,úgy tartja! Nekem momdjuk nem volt csak videokban láttam! Szerintem megéri nem egy nagy összeg!:)
2015. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ha valakinek nem pici a cicije az szerintem vegyen fel hozzá. én próbáltam már ilyen ruhát melltartó nélkül és rendesen látszott hogy nincs rajtam (F kosár)

szerintem az a vékony szilikonos jó. nem a legszebb de nem olyan feltűnő

2015. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!