Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek ezt egy esküvőre?

Felvennétek ezt egy esküvőre?

Figyelt kérdés

A sógornőmék esküvője lesz, kicsi polgári szertartás, majd utána egy vacsora, nagyon szűk körben (ezer éve együtt vannak, mindkét félnél második esküvő, csak formalitás)


Nem túlzás vagy illetlen vagy ilyesmi? Egy fehér magassarkúval és egy borítéktáskával gondoltam:


[link]


A fehér ruha.

Köszi :)


2015. jún. 23. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sztem teljesen jo
2015. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a fehér a menyasszony színe, különben nagyon szép ez a ruha.
2015. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Esküvőre, ha nem te vagy a menyasszony, akkor a bézs színűt választanám. Sem feketében, sem fehérben, sem pirosban nem illik. Ha már mindenképp fehér, akkor színes stóla vagy bolero vagy zakó kéne fölé...
2015. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben senkit nem zavarna. De ha van egy fekete öved, azzal vedd fel.
2015. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már megvan a ruha. Hetekkel ezelőtt vettem, és vártam az alkalmat, hogy mikor vehetem fel. :D

Megkérdezem az anyósomat(örömanya) és a menyasszonyt, hogy zavarná-e :)

2015. jún. 23. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Semmi gond nincs vele, bár nekem nem igazán tetszik.

Ezt a fekete-fehér-piros mizériát meg el lehetne felejteni. Nemrég voltam egy elég hagyománytisztelő kis faluban lagzin és a násznép fele feketében volt. Senkit nem zavart.

2015. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép ruha, de esküvőre csak akkor venném fel, ha a menyasszonyt nem zavarná. Szóval kérdezd meg. :)

Egyébként én tegnapelőtt vettem egy hasonlót feketében, szóval pacsi. :D

2015. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nemrég voltam egy elég hagyománytisztelő kis faluban lagzin és a násznép fele feketében volt."


Igen, de ott a feketének is van jelentése. Az időseknek szinte kötelező alkalomtól függetlenül sötétben, feketében járni, mert kinézik őket.


Városi esküvőn én továbbra is megtisztelem a menyasszonyt azzal, hogy meghagyom neki a fehéret, nem állítok oda pirosban, hogy én legyek a legrikítóbb és feketét sem húzok fel, mintha gyászolnék.


Én kérek elnézést.

2015. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!