Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre felvennétek ezt?...

Esküvőre felvennétek ezt? Bokacsizma szoknyával?

Figyelt kérdés

ha az esküvő télen van tartva, csak városházán lesz az esküvő,aztán egy vacsi, és vége is ( nem lesz lakodalom)

2 hete tudom hogy meg leszünk hívva, szóval gyorsan kellett gondolkodnom,mert van csinosabb ruhám-cipőm,de mind nyárias, én pedig így is meg vagyok fázva, szóval nem szívesen mennék kis topánkába..


Egy melegebb anyagú egyberuhát néztem ki,felül világosbarna színű, alul fekete, és térdig ér.

Alá harisnyát gondoltam, és vettem egy fekete bokacsizmát (mivel ami csizmám van,az inkább hideg ellen praktikus,nem egy ünnepélyes, szép csizma)


viszont a párom kicsit húzza a száját, hogy ő szerinte a szoknya nem megy a bokacsizmával úgy alapból se...


Tetszik neki a ruha, és a csizma is, csak szerinte együtt nem is illik felvenni.

Én viszont nem szeretnék se meg, se felfázni ...


szerintetek?



2014. dec. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel, fényképezd le, tedd ide és megmondjuk jó-e együtt. A pasik nem értenek ehhez. Alapjában a bokacsizma nagyon jól megy a szoknyához, szóval valószínűleg semmi gond vele.
2014. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
15%

én nem venném fel, mert 45ös lábra nincs bokacsizma, s férfiként a ruha sem állna olyan jól mint Koncsitának :D...nem értem mi baja lehet a párodnak egy szép kis bokacsizmával és a ruhával, nyugodtan felveheted...


[link]


[link]


[link]

2014. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet jobb lenne egy magasssarkú bokacsizma, mint lapos (bár ezt konkrétan nem írtad, hogy milyen), de szerintem erre a pár órára édes mindegy, így is bőven jó.
2014. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

valóban nem írtam, de lapos!

magasat nem hordok,mert nem szeretek magasabb lenni mint a Párom :):D

2014. dec. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!