Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahol még kapni igazi...

Lehet valahol még kapni igazi hosszú férfi szövetkabátot?

Figyelt kérdés
Főleg turkálókra gondoltam, ott szerintetek lehet még kapni ilyen kabátokat?Hosszú alatt térd alá érőre gondoltam.Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, amikor szezonja van. Nem most.
2015. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Turikban lehet, de mivel most nyár van, nincsenek.

Majd késő ősszel meg télen sok lesz.

2015. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek turiban kb. mennyibe kerülhetnek majd ha "szezonjuk lesz"?
2015. jún. 24. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik turiba mész és hogy az most darabáras vagy kilós. Ezt így nem lehet megmondani, hogy mennyibe kerül, mert turija válogatja, hogy mennyiért adják.
2015. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést a sok kérdezősködésért, de lenne még egy kérdésem:Mennyi esélye lenne annak, hogy S-es méretben találok egyet?(Tudom, ez is hasonló az árral kapcsolatos kérdéshez[tehát elég nehezen megválaszolható] detapasztalat alapján hátha tudtok választ adni)

Ja, és még egy kérdés(mégegyszer bocsánat):Van esélyem régebbi (fazonú) darabokat találni?

Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat is!

2015. jún. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!